Zbiórka Spalona Nela - zdjęcie główne

Spalona Nela

4 991 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Potworne cierpienie którego nie potrafimy opisać słowami....zdjęcia mówią wszystko....
 Przed kilkoma chwilami zgłoszono nam kotkę, która resztą sił doczołgała się do miejsca karmienia i budek kotów wolnożyjących na jednym z osiedli na Bemowie. Nasz wolontariusz natychmiast pojechał na miejsce i zabrał koteczkę do lecznicy. Potworne obrażenia kotki świadczą o tym, że jej ciałko jest spalone! Obrażenia nie są świeże...to biedactwo cierpi od dawna.
 Żyje, ale rokowania są złe. Lekarze walczą o jej życie, ale jeśli nie będzie dla niej nadziei a dalsze życie będzie bólem - nie pozwolimy jej dłużej cierpieć.
 Serca znowu rozpadły się na kawałki....

 ———————————————————————

Koty spod Mostu

Aktualizacje


 • Koty Spod Mostu - awatar

  Koty Spod Mostu

  04.02.2020
  04.02.2020

  Nela, spalona koteczka, odeszła...[*]
  Pozwoliliśmy jej dzisiaj spokojnie odejść, nie było dla niej ratunku....pękły nam znowu serca na kawałki💔
  Po dzisiejszej konsultacji specjalisty chirurga było pewne, że nie uratujemy drugiej łapki. Martwica w obu przednich łapkach wymagałaby natychmiastowej amputacji obu łapek. Kot nie dałby rady funkcjonować, nie wspominając o łączącym się z operacją oraz leczeniem głębokiej rany na klatce piersiowej.
  Jeszcze wczoraj była nadzieja, dlatego zdecydowaliśmy się na utworzenie zbiórki. W tej sytuacji, poza wielkimi podziękowaniami za Wasze wielkie serca, chcemy zwrócić Wasze darowizny przeznaczone na leczenie Neli, którego nie będzie... Każdą osobę która chce uzyskać zwrot, prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną.
  Jeśli zdecydujecie żeby pieniądze pozostały w fundacji, to możecie być pewni, że pomożecie innym potrzebującym.
  Nela już nie cierpi. Przeżyła potworną mękę.
  Pochowamy jej umęczone ciałko na cmentarzu w Koniku...

Komentarze


 • Ewelina Barańska - awatar

  Ewelina Barańska

  03.02.2020
  03.02.2020

  Trzymaj się, mała!

 • Kazimiera - awatar

  Kazimiera

  03.02.2020
  03.02.2020

  Zwierzęta nie mają szansy w spotkaniu z najgroźniejszym drapieżnikiem na Ziemi -- człowiekiem i jego "cywilizacją".

 • Jan D - awatar

  Jan D

  03.02.2020
  03.02.2020

  Wracaj do zdrowia mała :'(

4 991 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 145

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia F - awatar
Gosia F
20
OlaW - awatar
OlaW
10
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Joanna Twardowska - awatar
Joanna Twardowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
27

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij