Zbiórka Leczenie Sparkiego - miniaturka zdjęcia

Leczenie Sparkiego

Zbiórka Leczenie Sparkiego - zdjęcie główne

Leczenie Sparkiego

150 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 

Kiedy Pani Ewa zwróciła się do nas o pomoc usłyszeliśmy historię prawie jak z horroru. Znalazła Sparkiego w momencie, kiedy jakaś kobieta próbowała go powiesić na drzewie. Wystraszona obecnością Pani Ewy uciekła. Tak oto los połączył Sparkiego i Panią Ewę.

Sparki zaraz trafił do weterynarza. Był potwornie zaniedbany. Oprócz tego okazało się, że wymaga dalszego i bardzo kosztownego leczenia. Czekają go 3 zabiegi – sanacja jamy ustnej, operacja jąder (jest wnętrem) i najważniejszy i najbardziej kosztowna operacja prawej tylnej łapki. U Sparky'ego stwierdzono kulawiznę prawej kończyny miednicznej, zerwanie więzadła i zwichnięcie rzepki 3 stopnia. Koszty leczenia Sparkusia  wstępnie oszacowano nawet  na 7 tys.  Pani Ewa zwróciła się do nas o pomoc. I tak oto z kolei los połączył Sparkiego, Panią Ewę i Fundację Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt.

 Po dokładnej diagnostyce już wiemy, że koszty leczenia Sparkiego wyniosą około 3 tysięcy. To nadal ogromna kwota, która mocno nadszarpnie nasz budżet. W związku z tym prosimy Was o pomoc z sfinansowaniu zabiegów dla Sparkiego.
Sparki jest cudownym psem i zasługuje na pomoc i szczęśliwe życie bez bólu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 3

Sylwia Kurzela - awatar
Sylwia Kurzela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij