Zbiórka Leczenie Sparkiego - zdjęcie główne

Leczenie Sparkiego

150 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kiedy Pani Ewa zwróciła się do nas o pomoc usłyszeliśmy historię prawie jak z horroru. Znalazła Sparkiego w momencie, kiedy jakaś kobieta próbowała go powiesić na drzewie. Wystraszona obecnością Pani Ewy uciekła. Tak oto los połączył Sparkiego i Panią Ewę.

Sparki zaraz trafił do weterynarza. Był potwornie zaniedbany. Oprócz tego okazało się, że wymaga dalszego i bardzo kosztownego leczenia. Czekają go 3 zabiegi – sanacja jamy ustnej, operacja jąder (jest wnętrem) i najważniejszy i najbardziej kosztowna operacja prawej tylnej łapki. U Sparky'ego stwierdzono kulawiznę prawej kończyny miednicznej, zerwanie więzadła i zwichnięcie rzepki 3 stopnia. Koszty leczenia Sparkusia  wstępnie oszacowano nawet  na 7 tys.  Pani Ewa zwróciła się do nas o pomoc. I tak oto z kolei los połączył Sparkiego, Panią Ewę i Fundację Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt.

 Po dokładnej diagnostyce już wiemy, że koszty leczenia Sparkiego wyniosą około 3 tysięcy. To nadal ogromna kwota, która mocno nadszarpnie nasz budżet. W związku z tym prosimy Was o pomoc z sfinansowaniu zabiegów dla Sparkiego.
Sparki jest cudownym psem i zasługuje na pomoc i szczęśliwe życie bez bólu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Sylwia Kurzela - awatar
Sylwia Kurzela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij