Zbiórka Harley zbiera na lecznie - zdjęcie główne

Harley zbiera na lecznie

863 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Stałem przy drodze i z ogromną uwagą patrzyłem na samochody. Takim tu przyjechałem, więc mój kochany pan zaraz tu przyjedzie i mnie znowu zabierze do suchego, cieplutkiego domku, do mojego posłanka i miseczek. Najważniejsze, że jak przyjedzie to mnie na pewno mocno przytuli. Czekam już jakiś czas, ale nie szkodzi, przecież już zaraz przyjedzie. W końcu zatrzymał się samochód, ale nie było w nim  mojego pana, była ciocia i mnie wołała. Nie wiedziała jak mam na imię, ale „piesku” brzmiało tak miło, że podszedłem. Ciocia mnie wzięła na ręce i posadziła w samochodzie. Zacząłem się nerwowo rozglądać. Tak,  ciepło tu i sucho i ciocia jedzonko podtyka, ale mój pan tu zaraz będzie.  To jedzono jednak tak pachniało a ja tak dawno nie jadłem i ja się tak jedzonkiem zająłem, że nie zauważyłem że my z ciocią już jedziemy. Ciocia mnie do azylu zawiozła i tam mnie ciocie zaczęły oglądać. Że ja strasznie chudy jestem, że kosteczki mi czuć wszystkie, że o mnie to nie dbano jak należy… Ciocie mówiły a ja węszyłem za jedzonkiem J Ciocie zobaczyły, że na boczku mam krew i myślały, że mi się coś stało. Jak mnie dokładnie obejrzały to się okazało, że to krew z takiego kleszcza co ja go rozdrapałem, bo mnie swędziało. I ja tych całych kleszczy to całe mnóstwo miałem, ciocie mnie z nich ze dwie godziny czyściły a potem zabrały do lekarza dla piesków na zastrzyk żebym ja od kleszczy nie zachorował. Ciocie mnie nazwały Harley i nawet mi się podoba to imię. Wiecie inne pieski mówią, że mój pan już nigdy po mnie nie wróci, myślicie, że prawdę mówią? Ja nie wierzę, przecież ja byłem grzeczny i bardzo pana kochałem, to nie może tak być że mnie już nie chce… Ciocie mówią, że muszą mi zbadać szybko krew i zobaczyć jaki ja w środku jestem, że muszą mnie zaszczepić i wykastrować.  I temu lekarzowi dla piesków za zastrzyk zapłacić, bo wtedy to nie miały pieniążków, a ten mój zastrzyk to jakiś drogi jest. I witaminki mi jakieś muszą kupić, bo ja taki strasznie chudy jestem. Pomożecie ciociom? Fajnie, że mnie zabrały, bo ja teraz mam i miseczkę pełną i suchutkie miejsce do spania. 

 

Jeszcze się nie zaczął sezon letni a Harley już stracił „dom”, nikt go nie szukał, zatem to nasz pierwszy w tym roku porzucony piesek. Miał kilkadziesiąt kleszczy, nie wiemy czy któryś zaraził go babeszjozą, ale nie mogłyśmy ryzykować, pojechałyśmy z nim na zastrzyk za który nie miałyśmy jak zapłacić, na szczęście weterynarz pozwolił nam zapłacić później. Musimy Harleyka przebadać – zbadać mu krew i za chwilę zaszczepić. Niedługo też będzie kwalifikował się do kastracji. Psinka jest tak wychudzony, że musimy kupić mu suplementy, bo boimy się że głodówka odbije się na jego kostkach, to szczeniak, jeszcze rośnie…

Pięknie prosimy Was o pomoc w opłaceniu jego leczenia...

Komentarze


 • Michał Neryng - awatar

  Michał Neryng

  12.04.2017
  12.04.2017

  Biedny piesek wspierajmy , Każdy może wpłacić każdy grosik się liczy, pomaganie jest super

 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  12.04.2017
  12.04.2017

  Trzymam kciuki

 • PRog - awatar

  PRog

  09.03.2017
  09.03.2017

  Powodzenia

863 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystian - awatar
Krystian
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adrianna - awatar
Adrianna
10
Monika Lewszuk - awatar
Monika Lewszuk
5
Aga-nieszka - awatar
Aga-nieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
KRYSTYNA ŻŁOBIŃSKA - awatar
KRYSTYNA ŻŁOBIŃSKA
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij