Zbiórka Staruszek Stasio prosi o pomoc - zdjęcie główne

Staruszek Stasio prosi o pomoc

740 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Staruszek Stasio prosi o pomoc.

Kiedy starość zapuka do psich drzwi… to można powiedzieć, że pies  jest szczęściarzem, kiedy jest we własnym domu, pod opieką ludzi, którzy otaczają go miłością. Stasia, starość dopadła w schronisku. Niewiele  widzi, prawie nic nie słyszy. Dużo drepta, co często robią staruszki, w schronisku zachowania takie, mogą budzić złość u współosadzonych. Stasio stracił nadzieję, po prostu sobie dreptał, żeby mieć zajęcie. Jest bardzo stary… nikt nie wie, ile pozostało mu czasu na tym świecie. Wypatrzyła go Dorota  i zaczęła płakać nad jego losem… bo czy to sprawiedliwe… czy to dobre, czy można go zostawić, dlaczego przez tyle lat nikt go nie dostrzegł… dlaczego Stasio ma odchodzić w schronisku…a czy on w ogóle wie, co to znaczy mieć rodzinę, wie co to miłość? Pytania się mnożyły i mnożyły…a kiedy Dorota usłyszała, że Stasiowi nawet już apetyt nie dopisuje, że jedzenie nie smakuje… powiedziała, ze trudno… że rozum, rozumem, ale nie możemy go zostawić.

Znów wygrało serce… znów postawiliśmy na psa, na którym wszyscy postawili kreskę… wszyscy poza wolontariuszką Ewą , która niesie pomoc skrzywdzonym psom. Szukała miejsca dla Stasia… na ostatnie miesiące jego życia…

Kochani, mamy do Was prośbę…ciężko Was prosić o objęcie opieką wirtualną starowinka, który nie wiadomo jak długo pożyje… Wy też związujecie się z naszymi podopiecznymi emocjonalnie, też otwieracie dla nich serca, kiedy odchodzą, płaczecie razem z nami… ale prosimy, bo sami nie damy rady.

Dzisiaj prosimy o 45 osób, które ustawią stały przelew dla Stasia na 10 złotych. Stasio zamieszkał w domowym hoteliku, w którym miesięczny koszt hotelowania to 450zł. Nie wiemy na jak długo…tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Bardzo też prosimy o grosik na weterynarza.

Podejrzewamy, że Stasio nigdy nie miał nic swojego… ani materaca, ani kocyka, potrzebuje też obróżkę przeciwkleszczową. Chcielibyśmy, żeby dostał coś, co nie pachnie innymi psami, coś co będzie TYLKO jego.  Pomożecie?

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!  <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
740 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 31

Andrzej Jasieniecki - awatar
Andrzej Jasieniecki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej Jasieniecki - awatar
Andrzej Jasieniecki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta - awatar
Marta
50
Anita Szczygieł - awatar
Anita Szczygieł
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina - awatar
Ewelina
50
martin miozga - awatar
martin miozga
50
Weronika - awatar
Weronika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij