KASTRACJA/STERYLIZACJA zwierząt! STOP ROZMNAŻANIU!

 

Kochani dziś chcielibyśmy poruszyć temat rozmnażania psów. Tylko w roku 2017 mieliśmy ponad 300 wyjazdów do zwierząt żyjących w złych warunkach, zaniedbanych, schorowanych, zagłodzonych prawie na śmierć... Ile jest jeszcze takich istot, które czekają na naszą pomoc... Ilość zgłoszeń jest bardzo duża. Do tego prawie na każdej posesji znajdują się 2 czy 3 psy. Problem rozmnażania zwierząt jest ogromny! Do tego właściciele bagatelizują ten temat! Ile bólu i cierpienia można by było uniknąć kastrując czy sterylizując „bidule” mieszkające w budach! Dlatego chcemy zorganizować ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY NA STERYLIZACJĘ CZY KASTRACJĘ PSÓW w naszym iławskim schronisku dla zwierząt OTOZ Animals, gdzie trafiają nie tylko psy bezpańskie, ale i również te niechciane... Każdy nasz wyjazd na interwencję pokazuje nam, jak wielki jest problem kastracji czy sterylizacji zwierząt... Właściciele nie widzą żadnego problemu w przypadkowym rozmnażaniu swoich psów, co sprawia, że już małe szczeniaki trafiają na łańcuch! Kolejny widok to matka szczeniąt uwiązana na krótkim łańcuchu, o który zahaczają maluchy biegające przy budzie matki. Na taki scenariusz kompletnie się nie zgadzamy! Przecież rolą matki jest bronić i chronić swoje potomstwo, a nie pilnować je z metrowego łańcucha!

 

Dlatego kochani i tym razem liczymy na Waszą pomoc! Bardzo gorąco zachęcamy do chociaż minimalnej wpłaty, która pozwoli nam wykastrować psy w naszym iławskim schronisku. Tylko od początku roku do schroniska trafiło 100 psów... Liczba ta jest przerażająca! Część z nich zostaje odebrana przez właścicieli, ale większość nie ma takiego szczęścia... Stąd chęć pomocy i zbiórki! Kochane Zwierzoluby liczymy na Was i Waszą pomoc <3

 

Nie możesz pomóc to udostępnij, może ktoś z Waszych znajomych zobaczy zbiórkę i przyłączy się do naszej akcji „STOP ROZMNAŻANIU ZWIERZĄT”

Komentarze

  • Łoźniewska Aga - awatar

    Łoźniewska Aga

    12.06.18
    12.06.18

    Pomagaj pomagać.

Wpłaty - 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Mateusz - awatar
30
Mateusz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Łoźniewska Aga - awatar
20
Łoźniewska Aga
Halina Drwecka - awatar
50
Halina Drwecka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kareb - awatar
50
Kareb
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Danka - awatar
20
Danka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij