Pigi

2 100 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Ciężko nam znów prosić o pomoc.  Bardzo ciężko.  Mimo tego, że każdy z Was wie , jak wiele staramy się robić... Każdy może odwiedzić nasze schronisko,  porozmawiać z pracownikami , wolontariuszami i inspektorami. Wyprowadzić psiaki, pomiziac koty. Każdy może ocenić naszą prace i zobaczyć, jak wiele robimy.  Jeździmy po nocach , w trakcie swoich dni wolnych od pracy , w święta i w każdy dzień, który mieliśmy poświęcić dla siebie lub swoich rodzin, by ratować zwierzęta. Poświęcamy bardzo wiele , nie tylko czas , ale również swoje rodziny , samochody , domy...  Jednak faktury , które przychodzi nam płacić za leczenie ,hoteliki, karmę , paliwo przekraczają znacznie nasze możliwości.  

Nie jesteśmy już w stanie pokryć kosztów leczenia Pigi :( Wszystkie zwierzęta odebrane podczas interwencji są leczone dzięki Państwa wsparciu. Inaczej nie moglibyśmy sobie pozwolić ,by rocznie robić ponad 700 interwencji,tak jak było w roku 2018. I tym razem musimy poprosić o wsparcie Pigi. Została skatowana przez syna swojego właściciela, kiedy ten był w szpitalu. Jej mama mieszkała całe życie na łańcuchu... Inne jej dzieci ginęły bez wieści. Miała tylko Pigi. Musiała patrzeć, jak kat znęca się nad jej jedynym dzieckiem. Tylna nóżka Pigi w skutek pobicia została połamana. Konieczny był bardzo skomplikowany zabieg , a potem rehabilitacja. Wszystko to kosztuje bardzo wiele pieniędzy.  Ale co mieliśmy zrobić , zostawić ja w tym miejscu na śmierć ? Czekać , aż pijany syn właściciela pozbawi ją życia lub jej mamę ? Prosimy ,pomóżcie nam ratować dalej te wszystkie bezbronne zwierzęta... 

EDIT: Sunia ma się coraz lepiej. Z łapki zostały wyciągnięte kolejne śruby i powoli odzyskuje ona sprawność. Niestety, koszty operacji oraz bardzo długiej, ale jednocześnie koniecznej rehabilitaacji znacznie przewyższyły nasze możliwości finansowe. Do tej pory mamy do zapłacenia 4100 zł. Bardzo prosimy o wsparcie. Wiemy, że nie uda się zebrać całej kwoty, ale chociaż połowa, będzie dla nas ogromną pomocą...

 Każda złotówka jest na wagę złota!

Edit: Pigi została wyleczona i adoptowana przez wspaniałego człowieka z Oświęcimia. Teraz nazywa się Juka i wiedzie szczęśliwe życie... Bez bólu i cierpienia. Dziękujemy z całego serca!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2019
  03.06.2019

  lecz się psinko,jesteście wspaniali,podziwiam Was :)

 • Gosik - awatar

  Gosik

  17.05.2019
  17.05.2019

  Kochającego domu psiaczki!! 😘

 • Gabi Kańtor - awatar

  Gabi Kańtor

  06.05.2019
  06.05.2019

  Trzymaj się mała Piguniu! kochani, a matka suni też odebrana zwyrodnialcowi?...

  • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

   OTOZ Animals Oddział Oświęcim - Organizator zbiórki

   07.05.2019
   07.05.2019

   Dziękujemy za wsparcie ! Mamusia Pigi - Sonia również pod naszą opieką ! Czeka na kochający dom :)

2 100 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Od Branda - awatar
Od Branda
257
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aduszka - awatar
Aduszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij