Pigi

2 100 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Ciężko nam znów prosić o pomoc.  Bardzo ciężko.  Mimo tego, że każdy z Was wie , jak wiele staramy się robić... Każdy może odwiedzić nasze schronisko,  porozmawiać z pracownikami , wolontariuszami i inspektorami. Wyprowadzić psiaki, pomiziac koty. Każdy może ocenić naszą prace i zobaczyć, jak wiele robimy.  Jeździmy po nocach , w trakcie swoich dni wolnych od pracy , w święta i w każdy dzień, który mieliśmy poświęcić dla siebie lub swoich rodzin, by ratować zwierzęta. Poświęcamy bardzo wiele , nie tylko czas , ale również swoje rodziny , samochody , domy...  Jednak faktury , które przychodzi nam płacić za leczenie ,hoteliki, karmę , paliwo przekraczają znacznie nasze możliwości.  

Nie jesteśmy już w stanie pokryć kosztów leczenia Pigi :( Wszystkie zwierzęta odebrane podczas interwencji są leczone dzięki Państwa wsparciu. Inaczej nie moglibyśmy sobie pozwolić ,by rocznie robić ponad 700 interwencji,tak jak było w roku 2018. I tym razem musimy poprosić o wsparcie Pigi. Została skatowana przez syna swojego właściciela, kiedy ten był w szpitalu. Jej mama mieszkała całe życie na łańcuchu... Inne jej dzieci ginęły bez wieści. Miała tylko Pigi. Musiała patrzeć, jak kat znęca się nad jej jedynym dzieckiem. Tylna nóżka Pigi w skutek pobicia została połamana. Konieczny był bardzo skomplikowany zabieg , a potem rehabilitacja. Wszystko to kosztuje bardzo wiele pieniędzy.  Ale co mieliśmy zrobić , zostawić ja w tym miejscu na śmierć ? Czekać , aż pijany syn właściciela pozbawi ją życia lub jej mamę ? Prosimy ,pomóżcie nam ratować dalej te wszystkie bezbronne zwierzęta... 

EDIT: Sunia ma się coraz lepiej. Z łapki zostały wyciągnięte kolejne śruby i powoli odzyskuje ona sprawność. Niestety, koszty operacji oraz bardzo długiej, ale jednocześnie koniecznej rehabilitaacji znacznie przewyższyły nasze możliwości finansowe. Do tej pory mamy do zapłacenia 4100 zł. Bardzo prosimy o wsparcie. Wiemy, że nie uda się zebrać całej kwoty, ale chociaż połowa, będzie dla nas ogromną pomocą...

 Każda złotówka jest na wagę złota!

Edit: Pigi została wyleczona i adoptowana przez wspaniałego człowieka z Oświęcimia. Teraz nazywa się Juka i wiedzie szczęśliwe życie... Bez bólu i cierpienia. Dziękujemy z całego serca!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.19
  03.06.19

  lecz się psinko,jesteście wspaniali,podziwiam Was :)

 • Gosik - awatar

  Gosik

  17.05.19
  17.05.19

  Kochającego domu psiaczki!! 😘

 • Gabi Kańtor - awatar

  Gabi Kańtor

  06.05.19
  06.05.19

  Trzymaj się mała Piguniu! kochani, a matka suni też odebrana zwyrodnialcowi?...

  • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

   OTOZ Animals Oddział Oświęcim - Organizator zbiórki

   07.05.19
   07.05.19

   Dziękujemy za wsparcie ! Mamusia Pigi - Sonia również pod naszą opieką ! Czeka na kochający dom :)

2 100 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Od Branda - awatar
Od Branda
257
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aduszka - awatar
Aduszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij