Zbiórka Suczka Tina prosi o ratunek! - zdjęcie główne

Suczka Tina prosi o ratunek!

1 303 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Gdzieś daleko. Tam, gdzie oczy i uszy naszego świata nie docierają. Gdzieś obok nas umierała samotnie... z zimna, głodu i cierpienia.  

Tina - przykuta całe życie łańcuchem do budy, która nie zapewniała żadnego schronienia. Od roku z szybko rosnącym guzem gruczołu mlekowego. Niezauważona przez nikogo. Niekochana. Samotna. Umierała bardzo powoli... nikt by nie zobaczył, że odeszła. Nie zostawiłaby po sobie żadnej pustki. W niczyim sercu nie byłoby żalu po stracie. 


Tina została uratowana przez nasze inspektorki. Ze względu na stan zdrowia trafiła do hoteliku, gdzie ma ciepły kąt, pełną miseczkę i opiekę weterynaryjną. 

Sunie czeka operacja usunięcia guza wraz z listwą mleczną oraz zabiegiem sterylizacji. Przed nią długa i ciężka walka o lepszy los. Sunia jest przepełniona miłością i wdzięcznością. Łagodna, grzeczna, wspaniała. Na pewno nie zasłużyła na los, jaki ją spotkał. 

Dlatego z całego serca będziemy walczyć o tą kochaną istotę. Jednak ta walka będzie bardzo kosztowna. Operacja, hotelik, rekowalescencja... To wszystko ponad nasze możliwości... Dlatego prosimy o wsparcie. Każda złotówka na wagę złota.  Za każdą złotówkę dziękujemy  z całego serca!

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  11.01.2019
  11.01.2019

  Zdrówka!

 • Marta - awatar

  Marta

  10.01.2019
  10.01.2019

  Zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2019
  10.01.2019

  Powodzenia!

 • Niech nas będzie więcej! - awatar

  Niech nas będzie więcej!

  09.01.2019
  09.01.2019

  Tak ja wyżej

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.01.2019
  09.01.2019

  ❤️

1 303 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kinga - awatar
Kinga
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia Barancewicz - awatar
Natalia Barancewicz
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij