Każde zwierzę chce żyć... Chce też żyć mała sunia spod Widawy, którą ktoś, czyli "nikt" wyrzucił w tamtejszym lesie. Na szczęście sunia w tym lesie nie zagrzała miejsca, jak to mają w zwyczaju niektóre psy, tylko przemieściła się dalej - w kierunku pobliskich domostw. 

Tym sposobem sunia znalazła się na ulicy pod domem, gdzie mieszka Pani Agnieszka z mamą Iwoną. Sunieczka jak tylko zobaczyła Panią Iwonę o poranku wpakowała się na podwórko i już nie chciała z niego wyjść nawet na sekundę. 

Pani Iwona ma już zwierzaki i nie może przygarnąć suni, schronisko też odpada, tym bardziej, że to teren Wojtyszek. Mimo kiepskiej sytuacji finansowej musiałyśmy wziąć sunię pod naszą opiekę. Sunia otrzymała imię Lusia. Jest urocza, grzeczna i kochana. Aż dziwne, że po tym jak ją potraktował człowiek wyrzucając w lesie, nadal ufa ludziom. Chcemy znaleźć Lusi najlepszy dom pod słońcem, ale najpierw musi przejść kilka zabiegów - sterylizację, odpchlenie, odrobaczenie, czipowanie, szczepienia i oczywiście pobyt w hotelu. 

Dlatego prosimy WAS o wsparcie dla tego uroczego stworzenia. Za każdą wpłatę serdecznie DZIĘKUJEMY. To dzięki WAM Darczyńcom jest realna szansa na uratowanie Lusi.

W jej imieniu DZIĘKUJEMY !

Wpłaty - 4

Agnieszka i Iwona - awatar
50
Agnieszka i Iwona
Iwona Korczak - awatar
20
Iwona Korczak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.