Marta Kleindienst - awatar

Marta Kleindienst

Organizator zbiórki

Od 2015 r zmagamy się z chorobą Cushinga. By godnie dożyć starości Tajson musi być pod stałą kontrolą weterynarza (co miesięcznie testy ACTH i badanie krwi (180zł), plus leki, które przyjmuje, czyli Vetoryl ( 30 tabl. 260 zł), nie wspomnę o lekach na wątrobę, karmie weterynaryjnej i coraz częstszych wizytach u weterynarzy ( podejrzenie o cukrzycę, musi mieć badany cukier). Dzielnie to wszystko znosi. Jest potulny jak baranek. Walczy, widzę jak wchodzi po schodach, chociaż przy Cushingu łapki bolą, potyka się, ale idzie, widać wolę walki. Niestety nie wyrabiam już finansowo, całe leczenie miesięczne , to koszt około 700 zł . To straszne uczucie nie móc mu kupić lepszej karmy, czy lepszych leków na wątrobę i codzienne zastanawianie się, czy dam radę by pomóc ukochanemu psu, który przez 10 lat jest ze mną praktycznie 24h/dobę. Najdłuższe nasze rozstanie, to miesiąc, gdy musiałam wyjechać do sanatorium. Dopóki on się nie podda, nie poddam się i ja i wiem, że działa to w dwie strony...

DOSZŁO ZAPALENIE TRZUSTKI, CUKRZYCA. TAJSON  WALCZY O ŻYCIE. CODZIENNE WIZYTY U WETERYNARZY, KILKUGODZINNE KROPLÓWKI. W DOMU CAŁODOBOWA OPIEKA. 

W TEJ CHWILI LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA, WIZYTY CODZIENNIE TO KOSZT PONAD 100 ZŁ. skończyły się pieniądze...ON MA SZANSE, ŻEBY ŻYĆ!!!

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i udostępnianie.


Aktualności

 • Marta Kleindienst - awatar

  Marta Kleindienst

  11.01.18
  11.01.18

  Zapalenie trzustki, potrzebne dalsze leczenie, moze się udać, my walczymy, ja uczę się choroby, uczę się pobierać krew z ucha do pomiaru glukozy niestety co dwie godziny wykonuje taki pomiar. Przy tym robienie zastrzykow to nic. Codziennie mamy jeździc na kroplowki. Mamy dwa rodzaje insuliny trzeba caly czas to badac, by ustawić leczenie. Pani weterynarz dzis powiedziala, ze jeśli pokonamy zapalenie trzustki istnieje szansa na cofniecie sie cukrzycy....WALCZYMY... JEST NADZIEJA, by żył, by wyszedł z tego.. Niestety to wszystko kosztuje. Bardzo proszę o udostępnianie.

  Zdjęcie aktualności 10 946

Marta Kleindienst - awatar

Marta Kleindienst

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Patrycja - awatar
20
Patrycja
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1 000
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka Goławska - awatar
20
Agnieszka Goławska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.