Zbiórka Kocie stado ze Świętokrzyskiego! - zdjęcie główne

Kocie stado ze Świętokrzyskiego!

198 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Kochani! Przedstawiamy Wam całą kocią rodzinę, której chcemy pomóc, poprzez zapewnienie im zabiegów sterylizacji. Opiekunka w miarę możliwości finansowych dba o swoich podopiecznych i podaje im leki antykoncepcyjne. Jednak jest to działanie doraźne i, w przypadku długotrwałego stosowania, obciążone poważnym ryzykiem. W pierwszej kolejności zabiegi przeprowadzone zostaną u młodych kotów, a w miarę gromadzenia środków finansowych na ten cel, poddamy kastracji wszystkie futrzaki.


Niania – najstarsza, 16-letnia kotka, która została podrzucona do ogrodu miłej Pani.

Edzia – 15-letnia kotka, tylko ona z siostrą urodziły się w domu Opiekunki. Edzia od urodzenia ma tylko trzy nóżki.

Kika – 15-letnia kotka, siostra Edzi, gdy kotki się rodziły Pani miała w domu o wiele mniej kotów.

Lula – 10-letni kocur, znaleziony przez tatę Opiekunki zimą w lesie. Kot był na wpół zamarznięty, więc tata suszył go suszarką, ogrzewał i karmił po kropelce. Dziś to największy kocur w stadzie.

Belmondo – 12-letni kocur, który niedawno powrócił po 2,5 rocznej nieobecności w domu.

Kasia – 10-letnia kotka, która również została podrzucona do ogrodu Opiekunki.

Badek – 8-letni kocur, którego wraz z dwójką rodzeństwa, Pani znalazła w rowie. Kocięta miały wtedy około tygodnia i były ślepe. Badek stał się ulubieńcem taty i członkiem rodziny, a jego rodzeństwo zostało oddane w dobre ręce.

Szczyca – 6-letnia kotka, znaleziona na strychu u sąsiada. Wraz z czwórką rodzeństwa leżały przy martwej matce.

Gęba – 6-letni kocur, brat Szczycy.

Frania – obecnie ponad roczna kotka, ale gdy miała kilka tygodni błąkała się przy ruchliwej drodze wojewódzkiej. Stamtąd zabrała ją do domu Pani Opiekunka. Teraz Frania jest najlepszą przyjaciółką syna Opiekunki.

To nie pierwszy raz, gdy pomagamy opiekunce tego stadka. Naszym małym sukcesem jest półroczny kocurek Nemo, który po amputacji ogonka odzyskał już siły i chęci do zabawy. Nemo ma już zapewnione pieniądze na kastrację! Pieniądze na sterylizację zebraliśmy również dla Loli, rocznej koleżanki Nemo!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Maria Templin - awatar

  Maria Templin

  25.04.2017
  25.04.2017

  💞

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   17.05.2017
   17.05.2017

   Dziękujemy <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.2017
  19.03.2017

  Ja pomogłam, teraz Twoja kolej....:)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   Staramy się z całych sił :) Ślicznie dziękujemy <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.03.2017
  09.03.2017

  Powodzenia

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   Dziękujemy!

198 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Maria Templin - awatar
Maria Templin
80
Agata - awatar
Agata
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Katarzyna Nowakowska-Strojek - awatar
Katarzyna Nowakowska-Strojek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij