Zbiórka Kamyk zbiera na profilaktykę. - miniaturka zdjęcia

Kamyk zbiera na profilaktykę. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kamyk zbiera na profilaktykę. - zdjęcie główne

Kamyk zbiera na profilaktykę.

190 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kamyk - dlaczego tak ma na imię - dlatego, że został porzucony w środku zimy na środku pola. Spał zwinięty w kłębuszek pośród zamarzniętej ziemi i kamieni. Jak wstawał to kulał na łapki, tak bardzo było mu zimno :( . 

Nikt po niego nie wracał.... a on wierny wypatrywał, podnosił łepek na każdy nadjeżdżający samochód z nadzieją, że to pan wraca po niego....

Niestety pan nie wrócił, nie zabrał Kamyka. Psiak był skazany na bezdomność, pewnie w najbliższym czasie by zamarzł :(

Kilka dni miał dowożone jedzenie, wolontariusze próbowali go złapać - cieszył się, merdał ogonem ale nie podchodził.... bał się....

Przed największymi mrozami trzeba były działać szybciej, nie mogliśmy pozwolić żeby zamarzł.... Została rozstawiona klatka łapka - cały dzień nie chciał wejść, ale głód był silniejszy i w nocy wszedł :) Udało się......


Kamyk jest obecnie w domu tymczasowym pod Warszawą. Nie wiemy jakie miał wcześniej życie, ale na pewno nie było ono fajne :( Psiak boi się wszystkiego - każdy głośniejszy dźwięk, szybszy ruch czy nowa osoba powodują u Kamyka ogromny strach, przywiera do ziemi i piszczy.... Jego zachowanie wskazuje na to, że był bity :(....

Pomalutku uczymy Kamyka, że nie każdy jest zły.... że dotyk człowieka też może być przyjemny....

Musimy kamyka wykastrować, zaszczepić i zachipować dlatego bardzo prosimy o wsparcie <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
190 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AlaS - awatar
AlaS
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Justyna - awatar
Justyna
50
BożenaLutek Górska - awatar
BożenaLutek Górska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij