Zbiórka Grosik dla Szanti. - zdjęcie główne

Grosik dla Szanti.

1 040 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Co zrobić z niechcianym szczeniakiem? W Polsce, jak pokazuje praktyka, można zrobić wiele. Gdy pies jest problem i trzeba się go pozbyć, można nawet byle gdzie wyrzucić. I problem z głowy, bo szczeniak ani nie trafi do domu, ani nie pokaże kto był jego właścicielem. 

Małej Szanti i tak się poszczęściło, bo ten kto ją zostawił, przynajmniej zrobił to w mieście, a nie w lesie czy przydrożnym rowie.

Kilka dni temu, późnym wieczorem została znaleziona przez prywatną osobę, która nie poszła dalej odwracając wzrok, ale pochyliła się nad jej losem. Zabrała małą psinkę do weterynarza. Lekarz stwierdził bardzo silne zarobaczenie, odwodnienie i powiedział, że pies jest w takim stanie, że może być różnie. Szanti dostała kroplówki i najmniejszą dawkę na odrobaczenie. I jeśli Szanti przeżyje, kazał przyjść następnej doby.

Osoby które znalazły psiaka to ludzie o wielkim sercu do zwierząt, ale żyjący bardzo skromnie. Zostali z psem wymagającym codziennych wizyt. A mała psina walczyła o życie. Krew w kale, zatrucie od robaków, odwodnienie i anemia. Gdy zwrócili się do nas o pomoc w dalszym leczeniu, nie chcieliśmy odmawiać. Pies miał dobrych opiekunów, ale nie mających środków na leczenie.

Kolejne dni to kolejne wizyty i kroplówki, mała Szanti przeżyła. Dzisiaj czuje się lepiej, choć do radosnego, skorego do zabawy szczeniaka jeszcze jej brakuje.

Potrzebna jest pomoc w pokryciu kosztów leczenia Szanti, pieniądze na najlepszą karmę, która postawi ją na nogi i na szczepienia.

Pomożecie ?

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • T.SKIBIŃSKA - WIELOCH - awatar

  T.SKIBIŃSKA - WIELOCH

  14.03.2017
  14.03.2017

  ubolewam nad niedolą takich zwierząt,mam nadzieję,że są jeszcze wrażliwi ludzie

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  13.03.2017
  13.03.2017

  zdrowiej maleńka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2017
  13.03.2017

  zdrowiej maluszku <3

1 040 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Ewa Bogucka - awatar
Ewa Bogucka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
T.SKIBIŃSKA - WIELOCH - awatar
T.SKIBIŃSKA - WIELOCH
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja Lavergne - awatar
Maja Lavergne
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jola - awatar
Jola
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Izabela Jansen - awatar
Izabela Jansen
71

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij