Jacek Barczak
Serdecznie dziękuję za pomoc Mgiełce. Gdy tylko będę miał fakturę umieszczę ją na zbiórce.

Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Mgiełkę już poznaliście. Kotkę, która nie tylko ma uszkodzone oczko, ale i niedawno urodziła kocięta. Cała kocia rodzina trafiła do mnie, kocięta są jeszcze leczone, a Mgiełka po zabiegu kastracji mogła zostać zaszczepiona.
Nie obyło się bez komplikacji, ale ostatecznie się udało. Na wizycie chcieliśmy obejrzeć dokładnie oczko, ale nie udało się w pełni. Z decyzją czy zostaje tak jak jest czy będziemy usuwać musimy poczekać do momentu aż Mgiełka bardziej zaufa i zabiegi pielęgnacyjne będą możliwe.
Mam nadzieję, że zbiórka "wpadnie w oczko" i szybko ją zamkniecie.
Faktura będzie zbiorcza w połowie miesiąca. Wtedy też uzupełnię o nią zbiórkę. 

Serdecznie dziękuję za pomoc Mgiełce. Gdy tylko będę miał fakturę umieszczę ją na zbiórce.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
