Interwencja TOZ oddział Suwałki 15.11.2017 r. po telefonicznym zgłoszeniu przez sąsiada, że znalazł martwego szczeniaka u sąsiadki, odsłoniła dramat psów.

Jeden szczeniak - czarny, już nie żył. Musiał umierać długo... z głodu śmierć nie nadchodzi nagle, bezboleśnie. Maluch niestety nie doczekał naszej interwencji, ale na posesji były jeszcze dwa inne psy, które są teraz pod naszą opieką.

Sunia - czekoladowa, 2 letnia Kora (chociaż imię miała), to mama. Sunia początkowo była zamknięta w budynku, po otworzeniu okna uciekła poza posesję, zapewne jak zwykle szukała gdzieś jedzenia, bo nikt jej w domu nie karmił. Jej stan nie jest zły, ma grzybicę, ale tak mały piesek - 10 kg najadł się i kocią karmą, która mogł była dla niej dostępna na osiedlu domków jednorodzinnych w Suwałkach, na którym mieszkała. Podejrzewamy, że tym musiała się karmić. Natomiast maluch nie miał tyle możliwości i to on tak naprawdę ledwo uszedł z  życiem. 

Na szczęście sunia wróciła. Oba psy zostały odebrane interwencyjnie i od razu zawiozłyśmy je na kontrolną wizytę weterynaryjną.

Natomiast czarnego zagłodzonego przez swoją "opiekunkę" zostawiliśmy na sekcję, podejrzewamy, że umarł z głodu, ale będziemy dążyć wszystkimi siłami do ukarania kobiety za krzywdę, jaką wyrządziła tym zwierzętom, dlatego potrzebujemy dowodu.

Dla nich los okazał się łaskawszy niż dla czarnego, który odszedł w cierpieniach. Teraz Ty możesz poprawić ich los, pomóc im, za co dziękujemy z całego serca w imieniu tych, którzy sami nie podziękują.

Prosimy Państwa o pomoc dla tej psiej Rodziny. Szukamy przede wszystkim Domu Tymczasowego, bo mama i synek na razie nie mogą zostać adoptowani, gdyż toczy się postępowanie karne, a w tej sytuacji psiaki są dowodem w sprawie.

Prowadzimy również zbiórkę na innym portalu na rzecz tych dwóch nieszczęśliwych psiaków :(

Kontakt telefoniczny: Krystyna 500 088 497, Monika 502 534 787


Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Malgorzata Majchrowska - awatar
5
Malgorzata Majchrowska
Małgorzata S. - awatar
20
Małgorzata S.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Iwona - awatar
20
Iwona
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Halina richter - awatar
20
Halina richter

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij