Klaudia Rutkowska - awatar

Klaudia Rutkowska

Organizator zbiórki

Aktualizacja: W poniedziałek Misia dostała ataku padaczki. Niestety niedługo po tym nastąpiły ataki gromadne. Miała ich prawie 15. Pół majówki spędziliśmy w klinice. Misia wczoraj musiała zostać na szpitaliku - istniało ryzyko przymusu wprowadzenia jej w śpiączkę farmakologiczną. Na szczęście udało się tego uniknąć. Mała od wczoraj jest już w domu ale niestety nie jest w dobrej formie. Dostała antybiotyki oraz sterydy. Jest bardzo pobudzona, nie była w stanie ani na chwilę się położyć. Dostała leki uspokajające, które po wielu godzinach dały ulgę. Pomimo wielu chwili zwątpień i strachu walczymy dalej. Nadszedł chyba ten czas kiedy błagalnym głosem zwracam się o pomoc... Musimy jak najszybciej wykonać rezonans magnetyczny mózgu w celu wykluczenia uszkodzeń mózgu lub zmian nowotworowych. Cena tego badania to około 1000zł. Dodatkowo leki, które obecnie przyjmuje prawdopodobnie jej nie służą i będziemy musieli je zmienić. Miesięczny koszt leczenia to ok. 200zł. Wierzę, że wspólnie uda nam się pomóc temu biednemu maleństwu.
Każda złotówka, udostępnienie jest jak na wagę złota. 

Misia jest ok. 5-6 letnią suczką w typie sznaucera miniaturowego. Została znaleziona błąkająca się na mrozie. Podejrzewamy, że została porzucona. Niestety okazało się, że sunia ma padaczkę. Po wizycie u weterynarza wyszły na jaw kolejne problemy zdrowotne. Suczka ma spore problemy żołądkowo-jelitowe, powiększoną wątrobę oraz zwyrodnienia stawów. Dodatkowo usg wykazało najprawdopodobniej źle wykonany zabieg sterylizacji przez co suczka ma ubytki w sierści i problemy hormonalne. Misia dostaje aktualnie zastrzyki przeciwzapalne, zostało wykonane kompleksowe badanie krwi, usg jamy brzusznej, badanie moczu. Aktualnie dostaje również leki przeciwpadaczkowe.  Przed nami jeszcze wiele wizyt lekarskich –najprawdopodobniej będzie trzeba wykonać kolejne badania usg oraz bardzo kosztowną operację (wycięcie pozostałości po źle przeprowadzonym zabiegu sterylizacji).

W związku z tym zwracamy się o pomoc w pokryciu kosztów diagnostyki i leczenia tego biednego maleństwa. Sami nie damy rady tego sfinansować w 100%. 

Misia po ciężkich przejściach znalazła u nas kochający i opiekuńczy dom. Powoli zdobywa nasze zaufanie i otwiera się. Dzięki rozpoczętemu leczeniu widać już lekką poprawę - Misia zaczyna interesować się zabawkami, spacerami i swoimi nowymi psimi siostrami. Marzymy o tym żeby cieszyła się tym i pozostała z nami jak najdłużej! 

Aktualności

 • Klaudia Rutkowska - awatar

  Klaudia Rutkowska

  21.05.18
  21.05.18

  Misia jest już w domu. Noc w szpitaliku przebiegła dobrze. Niestety z samego rana Mała znów miała ataki padaczkowe. Taka ilość i natężenie znów kwalifikuje się jako ataki gromadne. 😪 Dostała w klinice diazepam i inne substancje na uspokojenie. W drodze powrotnej przytrafił nam się jeszcze jeden atak padaczkowy. Na obecną chwilę na wrazie czego wykupiliśmy wlewki doodbytnicze oraz relanium. Niestety tak kosztowne wizyty w klinice oddalają nas od wykonania badania rezonansu magnetycznego 😞 Dodatkowo wygląda na to, że lek który obecnie dostaje nie jest wystarczający. Będzie potrzeba dodania kolejnego lub zmiany na ten droższy. Ataki gromadne są ogromnie wyniszczające dla Misi. Widać jak bardzo odbijają się na niej 😭 Docelowo chcielibyśmy aby ich ilość i częstotliwość się zmniejszyła. W imieniu tego maleństwa prosimy o wsparcie zbiórki oraz udostępnianie

  Zdjęcie aktualności 15 421

Komentarze

 • KJ KJ - awatar

  KJ KJ

  04.05.18
  04.05.18

  Zdrówka dla sznaucerka 😚😙🐶

  • Klaudia Rutkowska - awatar

   Klaudia Rutkowska - Organizator zbiórki

   05.05.18
   05.05.18

   Dziekujemy! <3

Klaudia Rutkowska - awatar

Klaudia Rutkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Sylwia Mielcarz - awatar
100
Sylwia Mielcarz
Sylwia Mielcarz - awatar
20
Sylwia Mielcarz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Karolina - awatar
20
Karolina
KJ KJ - awatar
30
KJ KJ
Marcin Macioszek - awatar
20
Marcin Macioszek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Marcelek i Michasia - awatar
30
Marcelek i Michasia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij