Zbiórka Szpitale mobilne na linii frontu - zdjęcie główne

Szpitale mobilne na linii frontu

51 744 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Masha Vlasenko - awatar

Masha Vlasenko

Organizator zbiórki

(English below)  Pomagamy w zaopatrzeniu Pierwszego Ochotniczego Mobilnego Szpitala im. Pirogowa (PFVMH) oraz innych szpitali mobilnych działających w pobliżu linii frontu w sprzęt medyczny i materiały eksploatacyjne.

Szpital im. Pirogowa to pozarządowa organizacja świadcząca opiekę medyczną na froncie wojny na Ukrainie. Lekarze-wolontariusze z Ukrainy i innych krajów pracują razem w strefach walk, ryzykując życiem leczą rannych cywilów i kombatantów oraz przeprowadzają ewakuacje.

Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z działem zaopatrzenia PFVMH i lekarzami w kilku mobilnych szpitalach na Donbasie i obwodzie Zaporożskim. W tej chwili brakuje im leków, opatrunków i sprzętu chirurgicznego. Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup przedmiotów z list potrzeb szpitali mobilnych działających na linii frontu.

We are helping to provide Pirogov First Volunteer Mobile Hospital (PFVMH) and other mobile hospitals working close to the front line with medical equipment and expendables.

Pirogov Hospital is a non-governmental organization providing medical care on the frontline of the war in Ukraine. Volunteer doctors from Ukraine and other countries work together in combat zones, risking their lives to treat injured civilians and combatants, and carrying out evacuations. 

We are in direct contact with the supply department of PFVMH and doctors working in several mobile hospitals in Donbas and Zaporizhzhia region.  At this moment they lack medicine, bandages and surgical equipment. All donations will be spent to buy items from the list of needs of mobile hospitals working on the front line.  

Aktualizacje


 • Masha Vlasenko - awatar

  Masha Vlasenko

  31.12.2022
  31.12.2022

  [English below] Drodzy koledzy! Dzisiaj zamykam zbiórkę. Ogromnie Wam dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w 2023 roku. Raport o zakupach można zobaczyć tu:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/12vCWCIktLyaaascdzQNYLBducbHXOTjTJjTXQjwlCEk/edit?usp=sharing
  Pozostałe pieniądze przlelaliśmy na rzecz Jednostki Szybkiego Reagowania Czerwonego Krzyża Ukrainy. Ludzi z tej jednostki są na zdjęciu, tę parę po lewej znam ponad 20 lat. Z dumą patrzę na ich działania pod czas ostrzałow naszego kraju w tym roku. Jednostka ma bazę w Kijowie i regularnie wyjeźdża z misjami na wschód i południe kraju. Ze smutkiem się dowidziałam że w grudniu w Khersonie zgineła pod obstrzałem członkini tej jednostki. [EN] Dear colleagues! I'm closing the fundraiser today. Thank you so much and I wish you all the best in 2023! The report on our purchases can be found here:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/12vCWCIktLyaaascdzQNYLBducbHXOTjTJjTXQjwlCEk/edit?usp=sharing
  The remaining money were transferred to the Rapid Reaction Unit of the Red Cross of Ukraine. People from this unit are in the photo, I have known the couple on the left for over 20 years. I was proudly following their actions during the shelling of our country this year. The unit has a base in Kyiv and regularly goes on missions to the east and south of the country. I was sad to learn that in December in Kherson a member of this unit died in a bombing.

  Zdjęcie aktualizacji 109 208

Komentarze


 • Andrzej Blikle - awatar

  Andrzej Blikle

  20.07.2022
  20.07.2022

  Ukraina walczy za naszą niepodległość.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.07.2022
  12.07.2022

  Bardzo potrzebna inicjatywa

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2022
  14.06.2022

  Robicie Bardzo dobrą robotę. Trzymajcie sie

 • Taras Androshchuk - awatar

  Taras Androshchuk

  22.05.2022
  22.05.2022

  Дякую за те, що ви робите. Усе буде Україна!

51 744 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Masha Vlasenko - awatar

Masha Vlasenko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 114

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Marcin N. - awatar
Marcin N.
200
Jarosław Wiśniewski - awatar
Jarosław Wiśniewski
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Andrzej Blikle - awatar
Andrzej Blikle
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij