Zbiórka Szpitale mobilne na linii frontu - miniaturka zdjęcia

Szpitale mobilne na linii frontu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Szpitale mobilne na linii frontu - zdjęcie główne

Szpitale mobilne na linii frontu

43 234 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Masha Vlasenko - awatar

Masha Vlasenko

Organizator zbiórki

(English below)  Pomagamy w zaopatrzeniu Pierwszego Ochotniczego Mobilnego Szpitala im. Pirogowa (PFVMH) oraz innych szpitali mobilnych działających w pobliżu linii frontu w sprzęt medyczny i materiały eksploatacyjne.

Szpital im. Pirogowa to pozarządowa organizacja świadcząca opiekę medyczną na froncie wojny na Ukrainie. Lekarze-wolontariusze z Ukrainy i innych krajów pracują razem w strefach walk, ryzykując życiem leczą rannych cywilów i kombatantów oraz przeprowadzają ewakuacje.

Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z działem zaopatrzenia PFVMH i lekarzami w kilku mobilnych szpitalach na Donbasie i obwodzie Zaporożskim. W tej chwili brakuje im leków, opatrunków i sprzętu chirurgicznego. Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup przedmiotów z list potrzeb szpitali mobilnych działających na linii frontu.

We are helping to provide Pirogov First Volunteer Mobile Hospital (PFVMH) and other mobile hospitals working close to the front line with medical equipment and expendables.

Pirogov Hospital is a non-governmental organization providing medical care on the frontline of the war in Ukraine. Volunteer doctors from Ukraine and other countries work together in combat zones, risking their lives to treat injured civilians and combatants, and carrying out evacuations. 

We are in direct contact with the supply department of PFVMH and doctors working in several mobile hospitals in Donbas and Zaporizhzhia region.  At this moment they lack medicine, bandages and surgical equipment. All donations will be spent to buy items from the list of needs of mobile hospitals working on the front line.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Masha Vlasenko - awatar

  Masha Vlasenko

  21.06.2022
  21.06.2022

  [English below] Dzisiaj centrum stabilizacyjne w obwodzie Zaporoskim dostało od nas pożądaną diatermię chirurgiczną z zestawem akcesoriów - pincet i elektrod nożowych. Aparat SURTRON 160 został kupiony w Polsce i posiada instrukcję po ukraińsku. Jest to ogromna pomoc. Jesteście wielcy! Pani Oksana mówi, że natychmiast zaczęli używać diatermii przy zabiegach. Pracujemy dalej, planujemy więcej zakupów dla tego centrum stabilizacyjnego i zaczynamy też pomagać w zaopatrzeniu zespolu medycznego pracującego na Donbasie, który niestety został w sobotę zbombardowany przez wrogów. Szczegóły o zakupach są tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12vCWCIktLyaaascdzQNYLBducbHXOTjTJjTXQjwlCEk/edit?usp=sharing [English] Today the stabilization center in Zaporizhia region received from us the desired surgical diathermy machine with a set of accessories - tweezers and knife electrodes. This SURTRON 160 machine was purchased in Poland and has a manual in Ukrainian. It is a huge help. You are great! Dr Oksana says they immediately started using diathermy in their surgeries. We continue working. More purchases are planned for this stabilization center and we are also starting to help in supplying a medical brigade in Donbas, which, unfortunately, was bombed by the enemies on Saturday. Here is the report of our purchases: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12vCWCIktLyaaascdzQNYLBducbHXOTjTJjTXQjwlCEk/edit?usp=sharing

  Zdjęcie aktualizacji 96 931

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2022
  14.06.2022

  Robicie Bardzo dobrą robotę. Trzymajcie sie

 • Taras Androshchuk - awatar

  Taras Androshchuk

  22.05.2022
  22.05.2022

  Дякую за те, що ви робите. Усе буде Україна!

43 234 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Masha Vlasenko - awatar

Masha Vlasenko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 98

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
krzysztof - awatar
krzysztof
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
aaaa - awatar
aaaa
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elzbieta Lerczak - awatar
Elzbieta Lerczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij