Zbiórka Ratujemy łapkę kociego dziecka! - zdjęcie główne

Ratujemy łapkę kociego dziecka!

294 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Traumatyczny początek

Mam na imię  Szprotka. Jestem około 3 miesięczną kotką i zostałam znale­­­­­­­­­­­ziona na ulicy przez Dobrego Pana. Nie miałam siły, bardzo płakałam, a moja łapka bezwładnie wisiała. Pan zaniósł mnie do małej lecz­nicy. Niestety tam zostałam wyka­­­­­­­­­­­stro­­­­­­­­­­­wana, chociaż jestem jeszcze dzie­­­­­­­­­­c­kiem, a moja łapka miała być ampu­­­­­­­­­­­to­­­­­­­­­­­wana. Po tych wszy­­­­­­­­­­st­kich zabie­­­­­­­­­­­gach miałam trafić do schro­­­­­­­­­­­niska. Siedziałam w klatce, płakałam coraz bardziej… za mamą, domem, ciepłem… za tym, by mnie ktoś przy­­­­­­­­­­­tulił.

Zdjęcie opisu zbiórki Ratujemy łapkę kociego dziecka!

Światełko w mroku

I wtedy poja­wiła się pewna dobra Ciocia, która  usły­­­­­­­­szała mój płacz. Powie­­­­­­­­działa „Nie płacz, wszystko będzie dobrze. Zabiorę Cię ze sobą.” Poje­­­­­­­­chałam do dużej kliniki, gdzie miły Pan doktor mnie prze­­­­­­­­badał, niestety jego mina nie wróżyła niczego dobrego. Dostałam zastrzyki i jeszcze wkła­­­­­­­­dali mnie pod takie dziwne urzą­­­­­­­­dze­­­­­­­­nia… . Pan doktor powie­­­­­­­­dział Cioci, że będziemy walczyć o zdrowie mojej łapki.

Zdjęcie opisu zbiórki Ratujemy łapkę kociego dziecka!

Niepewne rokowania

Jesteśmy po pier­w­szej konsu­­­­­­­l­tacji medycznej. Po wyko­­­­­­­­naniu zdjęcia RTG, okazało się, że łapka nie jest złamana. Niedo­­­­­­­­­­­­­­­wład został spowo­­­­­­­­do­­­­­­­­wany przez uraz neuro­­­­­­­­lo­­­­­­­­giczny, a roko­­­­­­­­wania są ostrożne.

Obecnie Szprotka ma prze­­­­­­­­pi­­­­­­­­saną miesięczną kurację w zastrzy­­­­­­­­kach lekiemNivalin. Doda­­­­­­­t­kowo 3 razy w tygo­­­­­­­­dniu będziemy z nią jeździć  na lasero- i magne­­­­­­­­to­­­­­­­­te­­­­­­­­rapię. Nato­­­­­­­­miast wolo­­­­­­­n­ta­­­­­­­­riuszka, u której malutka obecnie prze­­­­­­­­bywa, codziennie wyko­­­­­­­­nuje masaż chorej łapki koteczki.

Prosimy Was o pomoc w sfina­­­­­­­n­so­­­­­­­­waniu leczenia kotki. Pierwsza wizyta kosz­to­­­­­­­­wała nas 137 zł, plus doda­­­­­­­t­kowo opłata za leki około 70 zł. Przez kolejny miesiąc będziemy potrze­­­­­­­­bo­­­­­­­­wali na leczenie Szprotki 200 zł tygo­­­­­­­­­­­­­­­dniowo. Zdajemy sobie sprawę z naszej trudnej sytu­­­­­­­­acji fina­­­­­­­n­sowej, ale po prostu nie mogliśmy zostawić tego kociego dziecka w lecz­nicy i skazać jej na tak okrutny los. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się wygrać jej zdrowie.

Zdjęcie opisu zbiórki Ratujemy łapkę kociego dziecka!Zdjęcie opisu zbiórki Ratujemy łapkę kociego dziecka!

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Zakończenie

  06.09.2016
  06.09.2016

  Moi drodzy, to już ostatni wpis i za kilka dni kończy się zbiórka na Szprotkę. Malutka przebywa teraz w domu tymczasowym, który stwierdził, że koteczka czuje się ”cudownie, bosko i u siebie” :) Zresztą sami możecie zobaczyć na najnowszym zdjęciu. Jeśli interesują Was dalsze losy małego rudzielca to zapraszamy Was na nasza stronę www.przytulkota.pl , bo wiecie, niedługo będziemy szukać stałego domu dla naszej kochanej istotki. Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy za wsparcie <3

  Zdjęcie aktualizacji 1 286

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marta - awatar

  Marta

  07.09.2016
  07.09.2016

  Powodzenia kocinko ! Mam nadzieje ze bedziesz Jeszcze biegal ! :-)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   08.09.2016
   08.09.2016

   Dziękujemy <3 Malutka już szaleje, a więcej informacji może Pani znaleźć na naszej stronie www lub Facebbok'u :)

 • Agata - awatar

  Agata

  01.09.2016
  01.09.2016

  Zdrowiej, biedny robaczku ❤

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   02.09.2016
   02.09.2016

   Dziękujemy <3

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  16.08.2016
  16.08.2016

  Jest prześlicznym zwierzaczkiem. Mam nadzieję, ze dojdzie do sprawności.

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   16.08.2016
   16.08.2016

   Dziękujemy <3 Dodatkowo jest przekochana :)

294 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Marta - awatar
Marta
50
Ewa - awatar
Ewa
20
Agata - awatar
Agata
30
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Karolina - awatar
Karolina
5
Iwona - awatar
Iwona
15
Joanna - awatar
Joanna
5
Marta - awatar
Marta
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Paulina - awatar
Paulina
11

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij