Zbiórka Szyjemy onkochusty - zdjęcie główne

Szyjemy onkochusty

2 151 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Joanna Głuskowska-Maląg - awatar

Joanna Głuskowska-Maląg

Organizator zbiórki

Kochani,

jak wiecie od czerwca 2019 walczę z rakiem piersi. Jestem w trakcie chemioterapii przedoperacyjnej. Jednym z trudniejszych momentów leczenia, szczególnie dla kobiety jest ten, w którym musi pogodzić się ze stratą włosów. Ten moment ściąga człowieka do parteru bo dosadnie uświadamia chorobę i przypomina o niej za każdym razem kiedy spojrzy się w lustro. Trzeba się wygrzebać, wstać, otrzepać, walczyć. Onkochusty w sklepach specjalistycznych są drogie - to ok. 100 zł za niewielki kawałek wiskozy, wiadomo, biznes. 4 października obchodzę urodziny i w tym roku to ja chciałabym rozdać prezenty tego dnia. Za pieniądze zebrane podczas zbiórki chciałabym kupić materiały i uszyć onkochusty na jesienne i zimowe dni dla kobiet z oddziału chemioterapii dziennej warszawskiego szpitala onkologicznego. Wdzięczna za wsparcie!

Aktualizacje


 • Joanna Głuskowska-Maląg - awatar

  Joanna Głuskowska-Maląg

  03.10.2019
  03.10.2019

  Kochani,
  pierwsza tura chustek gotowa i jutro jedzie ze mną do szpitala! Nie sądziłam, że uda się to tak szybko. 4 cudowne dziewczyny zgłosiły się, by wesprzeć mnie w szyciu i voila, mamy już 180sztuk! :)

  Zdjęcie aktualizacji 37 997

2 151 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Joanna Głuskowska-Maląg - awatar

Joanna Głuskowska-Maląg

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Milena - awatar
Milena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz. - awatar
Mateusz.
100
Megg - awatar
Megg
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij