Zbiórka Szyjemy onkochusty - zdjęcie główne

Szyjemy onkochusty

2 151 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Joanna Głuskowska-Maląg - awatar

Joanna Głuskowska-Maląg

Organizator zbiórki

Kochani,

jak wiecie od czerwca 2019 walczę z rakiem piersi. Jestem w trakcie chemioterapii przedoperacyjnej. Jednym z trudniejszych momentów leczenia, szczególnie dla kobiety jest ten, w którym musi pogodzić się ze stratą włosów. Ten moment ściąga człowieka do parteru bo dosadnie uświadamia chorobę i przypomina o niej za każdym razem kiedy spojrzy się w lustro. Trzeba się wygrzebać, wstać, otrzepać, walczyć. Onkochusty w sklepach specjalistycznych są drogie - to ok. 100 zł za niewielki kawałek wiskozy, wiadomo, biznes. 4 października obchodzę urodziny i w tym roku to ja chciałabym rozdać prezenty tego dnia. Za pieniądze zebrane podczas zbiórki chciałabym kupić materiały i uszyć onkochusty na jesienne i zimowe dni dla kobiet z oddziału chemioterapii dziennej warszawskiego szpitala onkologicznego. Wdzięczna za wsparcie!

Aktualizacje


 • Joanna Głuskowska-Maląg - awatar

  Joanna Głuskowska-Maląg

  03.10.2019
  03.10.2019

  Kochani,
  pierwsza tura chustek gotowa i jutro jedzie ze mną do szpitala! Nie sądziłam, że uda się to tak szybko. 4 cudowne dziewczyny zgłosiły się, by wesprzeć mnie w szyciu i voila, mamy już 180sztuk! :)

  Zdjęcie aktualizacji 37 997

2 151 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Joanna Głuskowska-Maląg - awatar

Joanna Głuskowska-Maląg

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Milena - awatar
Milena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz. - awatar
Mateusz.
100
Megg - awatar
Megg
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij