Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Cześć, nazywam się Kacper i mam 15 lat. Za 15 dni są urodziny mojej mamy i chce zrobić dla niej prezent, który jej bardzo pomoże. Mama ma ten sam telefon od 7 lat, który, jak można się spodziewać nie działa zbyt dobrze. Ekran jest pęknięty, zacina się, wyłącza się w losowych momentach. Niestety przez sytuację w domu, mama nie jest w stanie sobie go naprawić. Zmagamy się z problemami z pieniędzmi. Mama ma nisko płatną pracę. A telefon, który jest na skraju swojego “życia” utrudnia to jej w życiu codziennym. Dużo dla mnie zrobiła. Mimo tego, że nie mamy pieniędzy na wszystkie nasze zachcianki. Zawsze znajdzie jakieś grosze, żebym kupił sobie drożdżówkę w drodze do szkoły. Chcę jej pokazać to jak wdzięczny dla niej jestem i za to co dla mnie zrobiła, kupując jej nowy telefon, aby w końcu miała coś fajnego dla siebie. Licze na waszą pomoc <3
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
