Magdalena Rosół
2.07
Niestety po dalszych badaniach diagnoza zmieniła się. Sziszka ma nowotwór -mastocytomę. Konieczna będzie operacja usunięcia śledziony, mam nadzieję że po tym kicia poczuje się lepiej ❤️🩹

Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.


Szisza to 7 letnia kotka, którą adoptowałam prawie 2 lata temu. Uwielbia mięciutkie kocyki, głaski, mizianie pod bródką oraz swoją ulubioną zabawkę -krecika. Jest najukochańszą istotką w moim świecie i rozświetla każdy mój dzień ☀️
Niestety Sziszka zachorowała. Na początku straciła apetyt, później gorączka, wymioty, apatia. Po kilku wizytach u weterynarza dostałam informację - najprawdopodniej jest to FIP czyli wirusowe zapalenie otrzewnej, które trzeba jak najszybciej leczyć, gdyż może być śmiertelne. Codzienne wizyty u weterynarza nie sprawiają, że czuje się lepiej, mimo szczerych starań weterynarzy, kroplówek, badań i opieki, objawy się nie zmniejszają…
EDIT: Po dalszej diagnostyce weterynarze wykryli mastocytomę - nowotwór. Konieczna będzie operacja usunięcia śledziony, która odbędzie się w piątek 4.07. Możliwe że po tym dojdzie jeszcze chemioterapia.
🐾 Wierzę, że uda się wyleczyć moją kochaną kotkę i znów będzie mogła bawić się, jeść smaczki i dalej żyć szczęśliwie ze mną. Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc ❤️
~ Magda i Sziszka

2.07
Niestety po dalszych badaniach diagnoza zmieniła się. Sziszka ma nowotwór -mastocytomę. Konieczna będzie operacja usunięcia śledziony, mam nadzieję że po tym kicia poczuje się lepiej ❤️🩹

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

kurwibonk
zdrowia g