Zbiórka Tegan - zdjęcie główne

Tegan

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Tegan nie chodzi. Tegan leży. W Tegan uderzył samochód.

Czasem podciągnie się na przednich łapkach, gdy chce coś zjeść lub wczołgać się do kuwetki. Chociaż i to nie zawsze jej się udaje. Tegan dostaje leki przeciwbólowe Zrobiliśmy jej usg brzucha by sprawdzić czy narządy wewnętrzne są całe. Byliśmy na konsultacji u chirurga, który potwierdził diagnozę z „talonówki”.

Tegan znaleziono na jednym z łódzkich osiedli. Kicia, mimo niewątpliwego strachu przed obcymi – nie uciekała. W lecznicy talonowej, po prześwietleniu, okazało się, że ma złamaną miednicę. Kicia, jako kot wolo żyjący, miała trafić do schroniska, lecz zanim to nastąpiło, zostaliśmy poproszeni o pomoc.

Tegan pięknie mruczy, delikatnie miauczy przywołując nas do siebie, nadstawia główkę i łapkami obejmuje głaszczącą ją dłoń.

Co dalej? Kilka tygodni w klatce, minimum ruchu, wizyty i badania kontrole co jakiś czas. No i modlitwy, by wszystko, szybko się zrastało.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  26.10.2019
  26.10.2019

  Kochani, bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty. Tylko dzięki Wam możemy pomagać takim kotkom jak Tegan. Ona, z leżącego, wychudzonego chucherka zamieniła się w lśniącą, skradającą się na mizianki, rozmruczaną pumę. Kicia chodzi już bardzo ładnie. Coraz rzadziej myli kroczek, po czym my poznajemy, że jej staw biodrowo-krzyżowy jest jeszcze troszkę nie taki, jak powinien. Lecz Tegan już pobiegnie, podskoczy, wejdzie na łóżko piętrowe w swoim pokoiku. Jest już prawie normalnie. Dzięki Wam! Teraz jeszcze tylko domek znaleźć i będzie cudownie.
  Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 39 003

Komentarze


 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  11.08.2019
  11.08.2019

  zdrowiej maleńka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.2019
  07.08.2019

  Zdrowiej ślicznoto..!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Dominika - awatar
Dominika
53
Ani Maz - awatar
Ani Maz
20
grzegorz - awatar
grzegorz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Doris - awatar
Doris
27
AlIna - awatar
AlIna
10
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
20
kasia sutton - awatar
kasia sutton
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij