Zbiórka Nakarm kocie sierotki.. - zdjęcie główne

Nakarm kocie sierotki..

390 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Osierocone kocie kruszynki pozbierane z ulicy. Malutkie, ślepe, bezbronne kuleczki wołajace cichutko o jedzenie.

Częstą praktyką wśród schronisk i fundacji jest usypianie ślepych miotów. Po co inwestować czas i pieniądze ,skoro to tylko takie małe i jeszcze wcale do kota niepodobne COŚ ??


Trzymaliście takie coś już kiedyś w dłoniach? Malutki pyszczek szukający na oślep matczynego sutka i cichutko bijące przestraszone serduszko.. Bezbronna istotka , nie zdająca sobie kompletnie sprawy z tego, że w wielkim ludzkim świecie ważą się właśnie jej losy. Ktoś decyduje o prawie do życia, do bycia kotem, do istnienia..

Pewnie, że łatwiej jest zakończyć takie życie, zanim porządnie się zaczęło. To tylko moment i serduszko przestaje bić.. Nie trzeba wtedy wstawać po nocach, karmić, ogrzewać i drżeć o to malutkie stworzenie.. Przecież nas nie zobaczy. Ma zamkniete oczy i ślepo wierzy, że świat jest piękny. Tylko czemu raptem jest zimno, brakuje mleka i matczynego ciepła??


Nasze znajdy mają szansę na dobrą opiekę..tylko niestety mleka zaczyna już brakować a kociaków przybywa. Potrzebne jest nam specjalne mleko dla kocich noworodków a to są jak zawsze dodatkowe koszta :( 

Pomóżcie nam nakarmić głodne kocie brzuszki i zakupić mleko. Nie każcie wybierać między uratowaniem dorosłego kota a takich mikrokotków. Ich serduszka też już biją a płuca pracują. One już są i chcą być i rosnąć w siłę <3 To nasze małe tygryski..

Prosimy o wsparcie <3

390 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonymous - awatar
Anonymous
50
kasiaPawel - awatar
kasiaPawel
150
Joanna Kubiak - awatar
Joanna Kubiak
30
Rosocka Joanna - awatar
Rosocka Joanna
30
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij