Zbiórka Nakarm kocie sierotki.. - zdjęcie główne

Nakarm kocie sierotki..

390 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Osierocone kocie kruszynki pozbierane z ulicy. Malutkie, ślepe, bezbronne kuleczki wołajace cichutko o jedzenie.

Częstą praktyką wśród schronisk i fundacji jest usypianie ślepych miotów. Po co inwestować czas i pieniądze ,skoro to tylko takie małe i jeszcze wcale do kota niepodobne COŚ ??


Trzymaliście takie coś już kiedyś w dłoniach? Malutki pyszczek szukający na oślep matczynego sutka i cichutko bijące przestraszone serduszko.. Bezbronna istotka , nie zdająca sobie kompletnie sprawy z tego, że w wielkim ludzkim świecie ważą się właśnie jej losy. Ktoś decyduje o prawie do życia, do bycia kotem, do istnienia..

Pewnie, że łatwiej jest zakończyć takie życie, zanim porządnie się zaczęło. To tylko moment i serduszko przestaje bić.. Nie trzeba wtedy wstawać po nocach, karmić, ogrzewać i drżeć o to malutkie stworzenie.. Przecież nas nie zobaczy. Ma zamkniete oczy i ślepo wierzy, że świat jest piękny. Tylko czemu raptem jest zimno, brakuje mleka i matczynego ciepła??


Nasze znajdy mają szansę na dobrą opiekę..tylko niestety mleka zaczyna już brakować a kociaków przybywa. Potrzebne jest nam specjalne mleko dla kocich noworodków a to są jak zawsze dodatkowe koszta :( 

Pomóżcie nam nakarmić głodne kocie brzuszki i zakupić mleko. Nie każcie wybierać między uratowaniem dorosłego kota a takich mikrokotków. Ich serduszka też już biją a płuca pracują. One już są i chcą być i rosnąć w siłę <3 To nasze małe tygryski..

Prosimy o wsparcie <3

390 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonymous - awatar
Anonymous
50
kasiaPawel - awatar
kasiaPawel
150
Joanna Kubiak - awatar
Joanna Kubiak
30
Rosocka Joanna - awatar
Rosocka Joanna
30
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij