Zbiórka Nakarm kocie sierotki.. - zdjęcie główne

Nakarm kocie sierotki..

390 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Osierocone kocie kruszynki pozbierane z ulicy. Malutkie, ślepe, bezbronne kuleczki wołajace cichutko o jedzenie.

Częstą praktyką wśród schronisk i fundacji jest usypianie ślepych miotów. Po co inwestować czas i pieniądze ,skoro to tylko takie małe i jeszcze wcale do kota niepodobne COŚ ??


Trzymaliście takie coś już kiedyś w dłoniach? Malutki pyszczek szukający na oślep matczynego sutka i cichutko bijące przestraszone serduszko.. Bezbronna istotka , nie zdająca sobie kompletnie sprawy z tego, że w wielkim ludzkim świecie ważą się właśnie jej losy. Ktoś decyduje o prawie do życia, do bycia kotem, do istnienia..

Pewnie, że łatwiej jest zakończyć takie życie, zanim porządnie się zaczęło. To tylko moment i serduszko przestaje bić.. Nie trzeba wtedy wstawać po nocach, karmić, ogrzewać i drżeć o to malutkie stworzenie.. Przecież nas nie zobaczy. Ma zamkniete oczy i ślepo wierzy, że świat jest piękny. Tylko czemu raptem jest zimno, brakuje mleka i matczynego ciepła??


Nasze znajdy mają szansę na dobrą opiekę..tylko niestety mleka zaczyna już brakować a kociaków przybywa. Potrzebne jest nam specjalne mleko dla kocich noworodków a to są jak zawsze dodatkowe koszta :( 

Pomóżcie nam nakarmić głodne kocie brzuszki i zakupić mleko. Nie każcie wybierać między uratowaniem dorosłego kota a takich mikrokotków. Ich serduszka też już biją a płuca pracują. One już są i chcą być i rosnąć w siłę <3 To nasze małe tygryski..

Prosimy o wsparcie <3

390 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonymous - awatar
Anonymous
50
kasiaPawel - awatar
kasiaPawel
150
Joanna Kubiak - awatar
Joanna Kubiak
30
Rosocka Joanna - awatar
Rosocka Joanna
30
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij