Zbiórka Nakarm kocie sierotki.. - zdjęcie główne

Nakarm kocie sierotki..

390 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Osierocone kocie kruszynki pozbierane z ulicy. Malutkie, ślepe, bezbronne kuleczki wołajace cichutko o jedzenie.

Częstą praktyką wśród schronisk i fundacji jest usypianie ślepych miotów. Po co inwestować czas i pieniądze ,skoro to tylko takie małe i jeszcze wcale do kota niepodobne COŚ ??


Trzymaliście takie coś już kiedyś w dłoniach? Malutki pyszczek szukający na oślep matczynego sutka i cichutko bijące przestraszone serduszko.. Bezbronna istotka , nie zdająca sobie kompletnie sprawy z tego, że w wielkim ludzkim świecie ważą się właśnie jej losy. Ktoś decyduje o prawie do życia, do bycia kotem, do istnienia..

Pewnie, że łatwiej jest zakończyć takie życie, zanim porządnie się zaczęło. To tylko moment i serduszko przestaje bić.. Nie trzeba wtedy wstawać po nocach, karmić, ogrzewać i drżeć o to malutkie stworzenie.. Przecież nas nie zobaczy. Ma zamkniete oczy i ślepo wierzy, że świat jest piękny. Tylko czemu raptem jest zimno, brakuje mleka i matczynego ciepła??


Nasze znajdy mają szansę na dobrą opiekę..tylko niestety mleka zaczyna już brakować a kociaków przybywa. Potrzebne jest nam specjalne mleko dla kocich noworodków a to są jak zawsze dodatkowe koszta :( 

Pomóżcie nam nakarmić głodne kocie brzuszki i zakupić mleko. Nie każcie wybierać między uratowaniem dorosłego kota a takich mikrokotków. Ich serduszka też już biją a płuca pracują. One już są i chcą być i rosnąć w siłę <3 To nasze małe tygryski..

Prosimy o wsparcie <3

390 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonymous - awatar
Anonymous
50
kasiaPawel - awatar
kasiaPawel
150
Joanna Kubiak - awatar
Joanna Kubiak
30
Rosocka Joanna - awatar
Rosocka Joanna
30
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij