Zbiórka Białaczkowy Tofik prosi o pomoc - zdjęcie główne

Białaczkowy Tofik prosi o pomoc

110 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Urodziłem się około 2 lat temu. Jako maluch trafiłem na pewne podwórko, przy pewnej kamienicy. Ludzie o mnie dbali, karmili. Niedawno strasznie się pochorowałem. Miałem taki katar, że leciała mi krew z noska. Ciocie zabrały mnie do weterynarza. Zostałem tam na czas leczenia. Dostawałem leki, dużo leków. I nie było takiej poprawy, jak być powinna :( Zrobili mi testy na Fiv i Felv. I oba wyszły pozytywne :( Krew została wysłana do Niemiec na powtórne badania. Tam wykluczono Fiv, jednak potwierdzono Felv. Dostałem, oprócz innych leków, również Virbagen. Chyba z 700 zł kosztował :( Jasne było, że nie mogę wrócić już na ulicę i już nigdy nie będę kotem wolno żyjącym. Ciotki znalazły mi taki awaryjny DT i siedzę tam z nadzieją, że ktoś zechce mnie pokochać :( Wygenerowałem bardzo dużo kosztów, gdy siedziałem w lecznicy :( Ale przynajmniej łatwiej mi było oddychać. Zobaczcie jak wyglądalem, gdy jechałem do lecznicy. To przy nosku to zaschnięta krew.

W lecznicy siedziałem cichutko, nikomu nie przeszkadzałem:

A gdy jechałem do DT, to wyglądałem już o wiele lepiej:

Siedzę w tym DT, rozrabiam i  mam nadzieję, że ktoś zechce mnie pokochać :)

W klatce kenelowej siedziałem chyba tylko pół godziny a następnie domagałem się natychmiastowego wypuszczenia :) 

Pomożecie mi spłacić mój dług? Za tydzień wrzucę tu karty informacyjne od weterynarza, z kwotami za moje leczenie. Z góry wszystkim dziękuję :* Tofik

110 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Lakme - awatar
Lakme
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eberhard - awatar
Eberhard
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij