Zbiórka Niewidoma  Gaja po operacji. - zdjęcie główne

Niewidoma Gaja po operacji.

560 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Nie wiemy w jakich okolicznościach sunia stała się bezdomna. Czy ktoś ją wyrzucił , czy się zagubiła? Pewne jest, że starszą ,niedowidzącą owczarkę, tonącą w Wiśle  uratowali strażacy. Za co  należą im się ogromne podziękowania.  

Jednak nikt jej nie szukał, nikt się po nią nie zgłosił. Trafiła do nas pod opiekę. Nazwaliśmy ją Gaja.  To wiekowa sunia , prawie niewidoma. Miała guzki na sutkach, ale ze względu na jej wiek  i ryzyko narkozy baliśmy się poddać jej operacji. Niestety po paru miesiącach jeden z guzków zaczął gwałtownie rosnąć. Był już jak piąstka. nie było na co czekać i podjęliśmy ryzyko zabiegu.  Gaja ma usuniętą całą jedną listwę mleczną . 

Nie obyło się bez komplikacji. Niestety nie zdążyliśmy dojechać do domu po zabiegu, gdy zorientowałam się, że sunia zaczęła obficie krwawić i szybko wróciliśmy do lecznicy. Krwotok został opanowany, lecz wyglądało to bardzo groźnie.

Rany po zabiegu pomału się goją, choć nie tak szybko jak u młodego psa. Zmieniamy opatrunki i stosujemy balsam szostakowskiego. Mamy nadzieję , że nasza Gajusia wróci do pełni zdrowia.

Choć zdajemy sobie sprawę, że to już jej "jesień  życia" ale zrobimy wszystko , żeby była szczęśliwa.

Musimy opłacić zabieg usunięcia guzów. Potrzeba 550zł

Bardzo Państwa  prosimy o wsparcie dla starej , niewidomej Gai.

560 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Anna Michalczyszyn - awatar
Anna Michalczyszyn
100
Anna Michalczyszyn - awatar
Anna Michalczyszyn
200
Anna Michalczyszyn - awatar
Anna Michalczyszyn
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola J. - awatar
Ola J.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij