Zbiórka Błagam pomóż mi się nie urodzić - zdjęcie główne

Błagam pomóż mi się nie urodzić

5 251 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 186 osób

Zanim  podejmiesz decyzję, że nie warto wesprzeć tę zbiórkę proszę z całego serca przeczytaj tekst do końca.

"Jestem kotem ze zdjęcia, byłem dzikuskiem i zachorowałem na śmiertelną chorobę "koci katar", niestety przegrałem życie. Tak dobrze czytasz koci katar jest śmiertelną chorobą zwłaszcza dla dzikusków, które nie otrzymają fachowej pomocy tak jak ja:(

 Ja już jestem martwy, ale błagam Cię człowieku w imieniu moich braci jeszcze nienarodzonych, niechcianych, nieplanowanych, skazanych na niewyobrażalny ból i śmierć... Nie wiem jak to napisać, żebyście byli w stanie wyobrazić sobie przez co musimy przejść, aby znaleźć się za tęczowym mostem:( a przecież można temu zaradzić, przecież jest XXI wiek i my nie musimy się w ogóle rodzić. Wiem,  że łatwiej jest Wam wpłacać na leczenie zwierząt, które możecie zobaczyć i które bardzo tego potrzebują i dobrze, że im pomagacie, ale jesteśmy jeszcze my "ślepe mioty; niechciane  kociaki i szczeniaki, o których świat nawet się nie dowie" Nikt nie pozna naszego cierpienia... bólu, ale to nie znaczy, że nasze cierpienie jest mniejsze, niestety my też odczuwamy ból tak samo jak każda inna żyjąca istota.  Wyobraź sobie, że dopiero się narodziłeś... nie zdążyłeś otworzyć jeszcze oczu a już jest wydany na Ciebie wyrok ŚMIERCI. Do czego jest zdolny człowiek aby pozbyć się niechcianych miotów. Niestety zdjęć nie będzie, bo wszystko odbywa się poza obiektywem, ale postaram się opisać do czego zdolny jest człowiek, jak mówią istota czująca... ale czy na pewno?

... tkwię w malutkim... wątłym ciałku, oczy jeszcze mam zamknięte, ale już mogę odczuwać ból

 i nagle  zostaje wrzucony do zimnego wilgotnego dołu, jeszcze żyję, czuję jak coś  twardego ląduje na moim ciałku...  to ziemia "mój właściciel" postanowił żywcem mnie i moich braci zakopać:( ile to będzie trwało.... z każdą porcją ziemi odczuwam coraz większy ból miażdżone są moje kości, wnętrzności chcę nabrać powietrze, ale nie mogę moje płuca są już zmiażdżone a do buzi a zamiast powietrza dostaję się ziemia duszę się, przestaje oddychać i czekam aż moje serce przestanie bić ile to mogło trwać? dla Was może chwilę, ale dla mnie to cała wieczność 

a jak zostaje wrzucony do wiadra pełnego lodowatej wody, czy ktoś z Was jest w stanie sobie wyobrazić  jak to jest kiedy próbujesz nabrać powietrza a nabierasz porcję wody i z każdym oddechem jest jej coraz więcej aż w końcu z niewyobrażalnym bólem rozrywa moje malutkie płuca to też trwa wieczność:(

jest milion sposobów na śmierć dla nas niechcianych:( i można opisywać w nieskończoność, ale kto to będzie czytać, kogo to interesuje... przecież lepiej udawać, że to się nie dzieje, że ludzie nie są do tego zdolni, że każdy słodki szczeniaczek kociaczek znajdzie dobry dom, ale tak się nie dzieje!!! My umieramy, jesteśmy mordowani bez mrugnięcia okiem i nikt się o naszych narodzinach nawet nie dowie, dlatego błagam Was wszystkich POMÓŻCIE NAM SIĘ NIE URODZIĆ"

Jedyne co możemy zrobić dla tych wszystkich niechcianych kociąt i szczeniąt to sterylizacja. Z doświadczenia wiemy, że bardzo trudno jest zebrać fundusze na sterylizację, ale dwoimy się i troimy żeby wysterylizować jak najwięcej samic. W tym roku udało nam się do tej pory wysterylizować 107 kotek i 15 suk oraz wykastrować 22 kocury. Pomijając już to, że ograniczamy bezdomność to mamy świadomość, że uchroniliśmy tysiące istot przed okrutną śmiercią. Niestety skończyły nam się już fundusze i musimy zawiesić sterylizację, chyba, że zdarzy się jakiś cud i uda nam się uzbierać pieniądze na kolejne sterylizacje. Gdyby to nie było takie ważne, nie prosilibyśmy Was o wsparcie. 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2020
  20.03.2020

  Tyle cierpienia przechodzą te bezdomne i schorowane zwierzaczki. Serce się kraje. A do niektórych ludzi nadal nie dociera, że kastracja i sterylizacja to KONIECZNOŚĆ

 • Paweł Karol Janusz Hendel - awatar

  Paweł Karol Janusz Hendel

  12.12.2019
  12.12.2019

  Ja juz. A Ty?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.2019
  28.11.2019

  Działajcie, bo ja sama nie dam rady.

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   29.11.2019
   29.11.2019

   Dziękujemy za wsparcie!

 • Agata - awatar

  Agata

  14.11.2019
  14.11.2019

  Niestety niewielka suma :(

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   14.11.2019
   14.11.2019

   Za każdą dziękujemy z całego naszego i zwierzęcego serca💖

 • Tomasz Kępiński - awatar

  Tomasz Kępiński

  20.10.2019
  20.10.2019

  Może grosze, ale zawsze pomogą.

  • TOZ Oddział w Kętrzynie - awatar

   TOZ Oddział w Kętrzynie - Organizator zbiórki

   26.10.2019
   26.10.2019

   Dziękujemy z całego serca za każdą złotówkę💞💖

5 251 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 186 osób

Wpłaty: 186

Damian - awatar
Damian
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
MARLENA G - awatar
MARLENA G
35
Michał P - awatar
Michał P
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wika Duda - awatar
Wika Duda
4
Alicja G - awatar
Alicja G
20
Alicja - awatar
Alicja
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij