Zbiórka Nowe życie kotów z TOZ Włocławek - zdjęcie główne

Nowe życie kotów z TOZ Włocławek

867 zł  z 867 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Weronika Witczak - awatar

Weronika Witczak

Organizator zbiórki

Z prośbą o pomoc zwracam się ja, osoba z zewnątrz. Piszę w imieniu nie tylko osób, które zwyczajnie wstydzą się prosić, ale także w imieniu naszych czworonożnych przyjaciół. W naszym przytulisku, z którego niestety niedługo będziemy musieli się wynosić, żyją sobie 23 kotki. Ktoś pomyśli ,,Matko, skąd ich się tam tyle wzięło?!", a no z różnych przyczyn. Większość z nich to koty bezdomne, po przejściach, po wypadkach, zabrane z interwencji od właścicieli którzy je katowali, bądź zwyczajnie doprowadzili do ich skrajnego zaniedbania i chorób. Niestety schronisko w naszym mieście jest przepełnione. Zwierzaków wciąż przybywa, i przybywa. 

Niektóre z nich biegają sobie swobodnie po swoim mini azylu. Inne natomiast z powodu chorób, bądź w trakcie leczenia przebywają w klatkach. Niestety leczenia są bardzo kosztowne, a wolontariat utrzymuje się z datków które wpływają bardzo rzadko. Ludzie często o tym zapominają. Do zapłacenia jest dużo zaległych faktur, koty są sterylizowane, kastrowane, szczepione, po wypadkach leczone. Tutaj poniżej wrzucę zdjęcie naszej ostatniej piękności, nikt nie wie co jej się przydarzyło. Obecnie żyje ze śrubami w łapce po bardzo skomplikowanej operacji. Chwała Bogu za dobrych weterynarzy którym udało się uratować łapkę bez amputacji. 

Kotów przybywa, a ubywa niestety bardzo rzadko. Mimo ogłaszania, i dużych chęci wyadoptowania zdarza się to bardzo sporadycznie. Potrzebujemy pieniędzy by wykarmić te głodomory, oraz zapewnić im dobry byt. By mogły być godnie leczone, niestety nie da się tego zrobić za darmo. Z powodu zaległości finansowych nie możemy pozwolić pomóc większej ilości bezdomniaków.

Liczymy na Wasze wsparcie. Liczymy na to, że jakiś człowieczek pomimo wielkiej chęci zrezygnuje z jednej czekolady w tygodniu, i dorzuci Nam swoje pare groszy! Dzięki Wam będziemy mogli pomóc tym, którzy nie mają jak sami prosić o pomoc.

867 zł  z 867 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Weronika Witczak - awatar

Weronika Witczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda Koziol - awatar
Magda Koziol
100
Dominika - awatar
Dominika
80
Radek - awatar
Radek
150
Coolturaikoty - awatar
Coolturaikoty
50
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monciak - awatar
Monciak
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij