Zbiórka Nowe życie kotów z TOZ Włocławek - zdjęcie główne

Nowe życie kotów z TOZ Włocławek

867 zł  z 867 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Weronika Witczak - awatar

Weronika Witczak

Organizator zbiórki

Z prośbą o pomoc zwracam się ja, osoba z zewnątrz. Piszę w imieniu nie tylko osób, które zwyczajnie wstydzą się prosić, ale także w imieniu naszych czworonożnych przyjaciół. W naszym przytulisku, z którego niestety niedługo będziemy musieli się wynosić, żyją sobie 23 kotki. Ktoś pomyśli ,,Matko, skąd ich się tam tyle wzięło?!", a no z różnych przyczyn. Większość z nich to koty bezdomne, po przejściach, po wypadkach, zabrane z interwencji od właścicieli którzy je katowali, bądź zwyczajnie doprowadzili do ich skrajnego zaniedbania i chorób. Niestety schronisko w naszym mieście jest przepełnione. Zwierzaków wciąż przybywa, i przybywa. 

Niektóre z nich biegają sobie swobodnie po swoim mini azylu. Inne natomiast z powodu chorób, bądź w trakcie leczenia przebywają w klatkach. Niestety leczenia są bardzo kosztowne, a wolontariat utrzymuje się z datków które wpływają bardzo rzadko. Ludzie często o tym zapominają. Do zapłacenia jest dużo zaległych faktur, koty są sterylizowane, kastrowane, szczepione, po wypadkach leczone. Tutaj poniżej wrzucę zdjęcie naszej ostatniej piękności, nikt nie wie co jej się przydarzyło. Obecnie żyje ze śrubami w łapce po bardzo skomplikowanej operacji. Chwała Bogu za dobrych weterynarzy którym udało się uratować łapkę bez amputacji. 

Kotów przybywa, a ubywa niestety bardzo rzadko. Mimo ogłaszania, i dużych chęci wyadoptowania zdarza się to bardzo sporadycznie. Potrzebujemy pieniędzy by wykarmić te głodomory, oraz zapewnić im dobry byt. By mogły być godnie leczone, niestety nie da się tego zrobić za darmo. Z powodu zaległości finansowych nie możemy pozwolić pomóc większej ilości bezdomniaków.

Liczymy na Wasze wsparcie. Liczymy na to, że jakiś człowieczek pomimo wielkiej chęci zrezygnuje z jednej czekolady w tygodniu, i dorzuci Nam swoje pare groszy! Dzięki Wam będziemy mogli pomóc tym, którzy nie mają jak sami prosić o pomoc.

867 zł  z 867 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Weronika Witczak - awatar

Weronika Witczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda Koziol - awatar
Magda Koziol
100
Dominika - awatar
Dominika
80
Radek - awatar
Radek
150
Coolturaikoty - awatar
Coolturaikoty
50
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monciak - awatar
Monciak
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij