Zbiórka Pobity, obolały z urwanym ogonem - zdjęcie główne

Pobity, obolały z urwanym ogonem

250 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Dzień zapowiadał się piękny ...

Wszystko dookoła budziło się do życia ...


Pani Krysia, nasza wolontariuszka i jednocześnie opiekunka stadka wolnożyjących kotów, jak zwykle co rano, zaniosła karmę i świeżą wodę dla bezdomniaków. Już były i czekały... wszystkie? Dziewczynki wysterylizowane a chłopcy wykastrowani ... Pani Krysia bardzo dba o koty ... Kilkanaście kocich żyć ... bez domu ... bez swojego człowieka ... Zauważyła, że pojawił się nowy bezdomniak - czarny, dorosły kot, ale jednak kogoś brakowało ... Tak ... Nie wyszedł jej na powitanie, biało rudy, młody kocurek, ogromny miziak i przytulas - OLUŚ ... 

OLUŚ ma około 10 miesięcy, ma wspaniały charakter, bardzo kocha człowieka i ... bezgranicznie mu ufa ...

Nagle Pani Krysia, zauważyła, że od strony blokowiska, z wielkim trudem, na uginających się łapkach ... szedł OLUŚ ... Brudny, obolały, spuchnięty, z urwanym ogonem ... zostawiał za sobą ślady krwi ... Wyglądało to tak, jakby ktoś wyrządził mu straszną krzywdę ...

Czy za to, że się łasił, że tęsknił za człowiekiem, ... że zaufał ?

Musieliśmy podjąć szybką decyzję ratującą życie OLUSIA, ponieważ wdała już się martwica i było duże zagrożenie sepsą. Chwilę później, OLUŚ był już w drodze do Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Czarnkowie, oddalonego od Wronek o 30 km.

OLUŚ musiał mieć amputację ogona ... Chłopak dał radę, przeżył poważną operację - to dużo jak na tak młodego, ale ledwie żywego i sponiewieranego kociaka.

Podczas operacji został wykonany zabieg kastracji. OLUŚ jest pod stałą opieką weterynarza. Trwa walka o powrót OLUSIA do zdrowia.


Jak zwykle kochani, liczymy na Waszą pomoc !

Wierzymy, że nie zostawicie nas samych z niezapłaconym rachunkiem za operację i leczenie OLUSIA.

Już nieraz udowodniliście, że macie Wielkie serca i dzięki Wam udało się uratować wiele zwierzęcych istnień.

Bardzo prosimy o pomoc dla tego dzielnego kocurka !

-------------------------------------------

AKTUALIZACJA !

7.04.2017r.

Kochani wspaniała wiadomość !

Dogadaliśmy się z weterynarzami, że zapłacimy tylko za amputację ogonka OLUSIA :) -czyli tylko 250 zł. , leczenie darmowe. Prosimy Was o mobilizację i wsparcie finansowe.

Wierzymy, że dzięki Wam, ludziom dobrego serca, uda się zapłacić za operację OLKA.

Mamy czas do poniedziałku.  Dziękujemy za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę.

Aktualizacje


 • TOZ Wronki - awatar

  TOZ Wronki

  28.03.2017
  28.03.2017

  OLEK dzisiaj zaczął samodzielnie pić, jeść i załatwiać potrzeby fizjologiczne.
  Niestety, tak jak podejrzewaliśmy, nie ma co liczyć na to, że kot po operacji wykaże się rozsądkiem i pozwoli ranie spokojnie zarosnąć lub, że nie będzie próbował z całych sił pozbyć się opatrunku.

  OLUŚ w nocy, dorwał się do opatrunku i go zerwał.

  Wizyta w lecznicy.
  Zdjęcie wenflonu, ponowne założenie opatrunku i ...
  założenie kołnierza.
  Wiemy, że niektóre koty bardzo źle znoszą kołnierze. Mamy jednak nadzieję, że OLEK zaakceptuje swój kołnierz i pogodzi się z tymczasowym ograniczeniem wolności i nie będzie próbował go sobie zdjąć.
  OLUSIU, kochany, zdrowiej ...

  Zdjęcie aktualizacji 3 937

250 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
115
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Koćwin - awatar
Monika Koćwin
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
martunia107 - awatar
martunia107
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij