Zbiórka Pobity, obolały z urwanym ogonem - zdjęcie główne

Pobity, obolały z urwanym ogonem

250 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Dzień zapowiadał się piękny ...

Wszystko dookoła budziło się do życia ...


Pani Krysia, nasza wolontariuszka i jednocześnie opiekunka stadka wolnożyjących kotów, jak zwykle co rano, zaniosła karmę i świeżą wodę dla bezdomniaków. Już były i czekały... wszystkie? Dziewczynki wysterylizowane a chłopcy wykastrowani ... Pani Krysia bardzo dba o koty ... Kilkanaście kocich żyć ... bez domu ... bez swojego człowieka ... Zauważyła, że pojawił się nowy bezdomniak - czarny, dorosły kot, ale jednak kogoś brakowało ... Tak ... Nie wyszedł jej na powitanie, biało rudy, młody kocurek, ogromny miziak i przytulas - OLUŚ ... 

OLUŚ ma około 10 miesięcy, ma wspaniały charakter, bardzo kocha człowieka i ... bezgranicznie mu ufa ...

Nagle Pani Krysia, zauważyła, że od strony blokowiska, z wielkim trudem, na uginających się łapkach ... szedł OLUŚ ... Brudny, obolały, spuchnięty, z urwanym ogonem ... zostawiał za sobą ślady krwi ... Wyglądało to tak, jakby ktoś wyrządził mu straszną krzywdę ...

Czy za to, że się łasił, że tęsknił za człowiekiem, ... że zaufał ?

Musieliśmy podjąć szybką decyzję ratującą życie OLUSIA, ponieważ wdała już się martwica i było duże zagrożenie sepsą. Chwilę później, OLUŚ był już w drodze do Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Czarnkowie, oddalonego od Wronek o 30 km.

OLUŚ musiał mieć amputację ogona ... Chłopak dał radę, przeżył poważną operację - to dużo jak na tak młodego, ale ledwie żywego i sponiewieranego kociaka.

Podczas operacji został wykonany zabieg kastracji. OLUŚ jest pod stałą opieką weterynarza. Trwa walka o powrót OLUSIA do zdrowia.


Jak zwykle kochani, liczymy na Waszą pomoc !

Wierzymy, że nie zostawicie nas samych z niezapłaconym rachunkiem za operację i leczenie OLUSIA.

Już nieraz udowodniliście, że macie Wielkie serca i dzięki Wam udało się uratować wiele zwierzęcych istnień.

Bardzo prosimy o pomoc dla tego dzielnego kocurka !

-------------------------------------------

AKTUALIZACJA !

7.04.2017r.

Kochani wspaniała wiadomość !

Dogadaliśmy się z weterynarzami, że zapłacimy tylko za amputację ogonka OLUSIA :) -czyli tylko 250 zł. , leczenie darmowe. Prosimy Was o mobilizację i wsparcie finansowe.

Wierzymy, że dzięki Wam, ludziom dobrego serca, uda się zapłacić za operację OLKA.

Mamy czas do poniedziałku.  Dziękujemy za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę.

Aktualizacje


 • TOZ Wronki - awatar

  TOZ Wronki

  28.03.2017
  28.03.2017

  OLEK dzisiaj zaczął samodzielnie pić, jeść i załatwiać potrzeby fizjologiczne.
  Niestety, tak jak podejrzewaliśmy, nie ma co liczyć na to, że kot po operacji wykaże się rozsądkiem i pozwoli ranie spokojnie zarosnąć lub, że nie będzie próbował z całych sił pozbyć się opatrunku.

  OLUŚ w nocy, dorwał się do opatrunku i go zerwał.

  Wizyta w lecznicy.
  Zdjęcie wenflonu, ponowne założenie opatrunku i ...
  założenie kołnierza.
  Wiemy, że niektóre koty bardzo źle znoszą kołnierze. Mamy jednak nadzieję, że OLEK zaakceptuje swój kołnierz i pogodzi się z tymczasowym ograniczeniem wolności i nie będzie próbował go sobie zdjąć.
  OLUSIU, kochany, zdrowiej ...

  Zdjęcie aktualizacji 3 937

250 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
115
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Koćwin - awatar
Monika Koćwin
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
martunia107 - awatar
martunia107
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij