Zbiórka Troj - pilna diagnostyka!! - zdjęcie główne

Troj - pilna diagnostyka!!

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Marta Leśniowska - awatar

Marta Leśniowska

Organizator zbiórki

Prosimy o pomoc finansową na diagnostykę i leczenie Troja – to tylko 300 zł, mała kwota, a jest w stanie uratować jego życie...

Troj to były podopieczny schroniska Toz Fauna w Rudzie Śląskiej. Wcześniej zaliczył już jedno schronisko, został z niego adoptowany, lecz szybko znalazł się z powrotem na ulicy. 

W naszym schronisku wypatrzyli go młodzi ludzie, ale nie mieli świadomości z jakim problemem przyjdzie im się zmierzyć. Okazało się, że powodem nieszczęścia Troja jest silny lęk separacyjny.

Nie poddali się. Są młodzi, uparci, zawzięci i …... zakochani w Troju. Po roku współpracy z behawiorystami i testowaniu najróżniejszych metod Troj zwalczył lęk.  

Niedawno pisałam, że Troj ma się świetnie. Dziś otrzymałam wiadomość, że od 3 tygodni Troj walczy z silnymi biegunkami, schudł już 6 kg. Nie pomaga antybiotyk, kroplówki, specjalna dieta, ani nawet głodówka. W tym czasie opiekunowie wydali na leczenie już 600 zł. Pojawiły się problemy finansowe, a dodatkowo problemy z pracą. 

Potrzebna jest dalsza diagnostyka. Troj nie ma czasu. Zbieramy na diagnostykę trzustki i badanie pod kątem lamblii.

Do tej pory sama wspierałam zbiórki na leczenie zwierząt, teraz proszę o pomoc w imieniu Troja... 

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Marta Leśniowska - awatar

Marta Leśniowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
49
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
gabi - awatar
gabi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Natalia S. - awatar
Natalia S.
15
Bena - awatar
Bena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Danusia - awatar
Danusia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij