Zbiórka Troj - pilna diagnostyka!! - zdjęcie główne

Troj - pilna diagnostyka!!

300 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Marta Leśniowska - awatar

Marta Leśniowska

Organizator zbiórki

Prosimy o pomoc finansową na diagnostykę i leczenie Troja – to tylko 300 zł, mała kwota, a jest w stanie uratować jego życie...

Troj to były podopieczny schroniska Toz Fauna w Rudzie Śląskiej. Wcześniej zaliczył już jedno schronisko, został z niego adoptowany, lecz szybko znalazł się z powrotem na ulicy. 

W naszym schronisku wypatrzyli go młodzi ludzie, ale nie mieli świadomości z jakim problemem przyjdzie im się zmierzyć. Okazało się, że powodem nieszczęścia Troja jest silny lęk separacyjny.

Nie poddali się. Są młodzi, uparci, zawzięci i …... zakochani w Troju. Po roku współpracy z behawiorystami i testowaniu najróżniejszych metod Troj zwalczył lęk.  

Niedawno pisałam, że Troj ma się świetnie. Dziś otrzymałam wiadomość, że od 3 tygodni Troj walczy z silnymi biegunkami, schudł już 6 kg. Nie pomaga antybiotyk, kroplówki, specjalna dieta, ani nawet głodówka. W tym czasie opiekunowie wydali na leczenie już 600 zł. Pojawiły się problemy finansowe, a dodatkowo problemy z pracą. 

Potrzebna jest dalsza diagnostyka. Troj nie ma czasu. Zbieramy na diagnostykę trzustki i badanie pod kątem lamblii.

Do tej pory sama wspierałam zbiórki na leczenie zwierząt, teraz proszę o pomoc w imieniu Troja... 

300 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Marta Leśniowska - awatar

Marta Leśniowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
49
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
gabi - awatar
gabi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Natalia S. - awatar
Natalia S.
15
Bena - awatar
Bena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Danusia - awatar
Danusia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij