Zbiórka Uratowane przed ciężkim schronem - miniaturka zdjęcia

Uratowane przed ciężkim schronem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratowane przed ciężkim schronem - zdjęcie główne

Uratowane przed ciężkim schronem

215 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

- To już po nas - powiedział Supełek spuszczając głowę - nie mamy szans.

- Ale że co? - zapytał Morisek. Był najmłodszy z całej trójki i najmniej rozumiał sytuację w której się znaleźli.

- Jak to co?! - parsknął Supełek - Wywożą nas, rozumiesz? Wywożą!!! Nasz czas tu, w przechowalni się kończy. Minęło tyle miesięcy i nikt, nawet raz, o nas nie zapytał. Teraz czeka nas podróż do schroniska. Mówią, że to bilet tylko w jedną stronę....

- Ale...., ale przecież nasz Pan nie da nas skrzywdzić. Zawsze nas chronił przed złem, tak będzie przecież i teraz. Na pewno się po nas niebawem pojawi. Rubinku, no powiedz, że tak będzie - rzekł Morisek spoglądając na swojego drugiego kolegę.

- Morisku, naszego Pana już nie ma. Nie przyjdzie do nas już nigdy. Nigdy nie  przytuli i nie podrapie za uchem. Zrozum to wreszcie, On nie żyje. Teraz już nikt nas nie obroni - odrzekł Rubinek spuszczając wzrok.

Cała trójka zrezygnowana i niepewna jutra, wtuliła się w siebie, bo mroźnie się zrobiło i zasnęła.

Rankiem Morisek robiąc niebywale dużo hałasu budzi Supełka i Rubinka.

- Chłopaki, jesteśmy uratowani! Słyszałem jak człowieki mówili, że jest dom. Dom, dom, dom!!!

Cała trójka stanęła w kojcu, wciskając swoje główki jak najmocniej między kraty, aby jak najwięcej usłyszeć. Po chwili Supełek a za nim Rubinek, ze spuszczonymi głowami wrócili do budy.

- Chłopaki, co jest? Jesteśmy uratowani. Przecież słyszałem jak mówili - krzyczał Morisek.

- Ty jesteś, nie my - zrezygnowanym głosem odparł Supełek - dla Ciebie mają dom. Ty jesteś młodszy, Ciebie chcą. A takich jak jak ja i Rubinek już nikt nigdy nie pokocha. Wywiozą nas do schronu. Wiesz, ile tam jest pięknych i młodych psów? Nie mamy szans na to, że ktoś nas wypatrzy wśród ich setek - odparł. Nie miał ochoty na dalszą rozmowę z młodszym kolegą. Cieszył się oczywiście z jego szczęścia, ale jednocześnie martwił o siebie i Rubinka.

Morisek zrozumiał sytuację, usiadł przed budą, spuścił głowę i zaczął cichutko płakać. Uczucie, które przed chwilą wprowadziło go w taką euforię, teraz przemieniło się w bezsilność i ogromny żal. Żal do losu, żal do... w sumie to nie wiedział do czego jeszcze. Trwał w tej pozycji kilka godzin, zastygły jak kamień. I nagle, zerwał się na równe nogi i wrzasnął:

- Chłopaki Wy też, Wy też!!! Słyszałem jak przed chwilą mówili, że Wy też. Że, że, że... - wyjąkał.

- No co że? Wyduś to z siebie wreszcie!!! -  nie wytrzymał Rubinek.

- Że przyjeżdżają i po Was. Jutro. I Was zabiorą. Nie do schronu. Do lepszego życia. Zabiorą Was i mnie i znajdą Nam domy. I człowieków do kochania. Słyszałem, słyszałem, jak bum cyk cyk - Morisek nie mógł ustać w miejscu. - Jesteśmy uratowani!!! - wykrzyczał i wpadł w objęcia kolegów.

Tak się też stało :) Po Supełka, Moriska i Rubinka przyjechały dwie wolontariuszki naszej Fundacji. Psiaki są już pod naszymi skrzydłami.

Rubinek ma ok. 8 lat, 

Supełek ok. 5 

a Morisek ok. 3. 

Przebywają w Markach k/Warszawy. Poszukujemy dla dzielnych chłopaków domów tymczasowych i stałych. Kontakt - Magda 666345888. Tymczasem zbieramy środki na ich utrzymanie i profilaktykę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
215 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Adam Klosowski - awatar
Adam Klosowski
20
Bożena Szybiak - awatar
Bożena Szybiak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Kotlenga - awatar
Małgorzata Kotlenga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata - awatar
Beata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij