Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.



Dzień jak co dzień, jadę do domu szczęśliwa bo właśnie cudowni ludzie adoptowali ode mnie kolejnego znalezionego psiaka.
Nagle na poboczu mały psiak w dziwnej pozycji. Zatrzymuję się, wsadzam do auta. Na pierwszy rzut oka żadnych widocznych obrażeń.
To malutka - 5kg, młodziutka sunia.
Maleństwo ma odruch wymiotny. Myślę sobie - choroba lokomocyjna - do domu wytrzymasz. Ale w jej zachowaniu jest jeszcze coś dziwnego - osłabienie, pozycja wdechowa, mocna praca żeber. To wszystko wskazuje na to, że dziewczynka się dusi i walczy o oddech.
Nie znam okolicy więc szybko szukam najbliższego weterynarza z dobrymi opiniami. Google Maps pokazuje 17 min. Tak mało, ale dla kogoś kto walczy o oddech to wieczność.
Dojeżdżamy na miejsce, błyskawiczna reakcja lekarza mimo kolejki w przychodni i ocena sytuacji - badanie kliniczne i RTG. Diagnoza - przepuklina przeponowa. Sunia ma narządy jamy brzusznej, m.in. żołądek, w klatce piersiowej! Narządy te zabierają przestrzeń płucom i uniemożliwiają oddychanie. Decyzja o natychmiastowej operacji ratującej życie - inaczej psiak się udusi.
Na szczęście operacja - dzięki cudownym specjalistom- przebiegła pomyślnie - sunieczka dochodzi do siebie i ma się coraz lepiej.
Nie pierwszy raz opiekuję się znalezionym zwierzakiem - trochę sie ich przewinęło. Leczę, kastruję, karmię i szukam im domu, a koszty często pokrywam z własnej kieszeni. Jednak koszty tej operacji przerastają moje możliwości. Dlatego proszę o wsparcie w tej kwestii. W ten sposób przyczynisz się do nowego życia Pini (takie imię dostała), ale także pomożesz mi ratować kolejne zwierzaki bo nie zostanę pod kreską. Będę wdzięczna za każdą najdrobniejszą wpłatę.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Wojciech Bogacki
Paulina - działaj dalej. Jarosław - dasz radę! :)
Paulina Kolczyńska - Organizator zbiórki
Dziękuję raz jeszcze ♥️