Zbudujmy plac zabaw w Boliwii

12 800 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób

Tupiza to boliwijska miejscowość położona na wysokości 2 850m n.p.m, w niedalekim sąsiedztwie granicy z Argentyną. To co stanowi punkt centralny miasteczka, to pewien dom tętnicy życiem i energia jak żaden inny - Dom Dziecka prowadzony przez siostry Slużebniczki Dębickie. Schronienie i godne warunki życia znajduje tu 25 dzieci. Rozpiętość wiekowa jest tak samo duża jak zróżnicowanie charakterów. Wychowankowie tego domu to dzieci od 4 do 18 roku życia. Każde z ich to odmienna osobowość, zróżnicowane talenty a także wymagania. Jedno je łączy, duża dawka energii i niegasnący uśmiech mimo różnych trudnych sytuacji życiowych, które stały się ich historią.Życie tutaj to nieustanny maraton w pełnym słońcu. Liczne obowiązki, które pomagają dzieciom uczyć się odpowiedzialności oraz wszelakie aktywności szkolne wypełniają naszą codzienność po brzegi. Jedno jest pewne, zawsze znajdzie się czas na wspólną zabawę i spożytkowanie energii, która zdaje się być niewyczerpaną.

Duża pomocą byłoby miejsce, które jest przystosowane do takich aktywności. Na chwilę obecną plac jest dość ubogi i nie do końca bezpieczny, wymaga dużej dozy kreatywności od naszych małych przyjaciół, którzy mimo wszytsko nie zrażają się przeciwnościami i czerpią czysta dziecięca radość z małych rzeczy. Nie zmiana to jednak faktu, że z euforią i wielką wdzięcznością przyjmą wsparcie i miejsce gdzie będą mogły spędzać swój wolny czas w przyjaznym otoczeniu. Jak to wygląda, zobaczcie sami, zapraszamy Was na małą wycieczkę i z całego serca zachęcamy do współtworzenia tego  dzieła ♥

Aktualizacje


  • SALEZJAŃSKI WOLONTARIAT MISYJNY - MŁODZI ŚWIATU ODDZIAŁ W POZNANIU - awatar

    SALEZJAŃSKI WOLONTARIAT MISYJNY - MŁODZI ŚWIATU ODDZIAŁ W POZNANIU

    27.08.2020
    27.08.2020

    Kochani!!! Z bożą pomocą zakończyliśmy budowę placu zabaw :). Cierpliwość dzieci została nagrodzona. Dzień otwarcia obfitował w wiele atrakcji -> pojawili się goście z parafii, którzy razem z nami ucztowali na świeżym powietrzu przy akompaniamencie głośnej muzyki. Gwar rozmów, śmiechu i zapachu potraw mieszał się z sięgającym zenitu napięciem oczekiwania inauguracji placu. Gdy już się posililiśmy a nowa przestrzeń zabaw została poświęcona, dzieci ruszyły z charakterystyczną dla siebie energią na podbój kolejnych sprzętów. Od siebie dodam, że największym zainteresowaniem cieszyły się karuzela w formie dysku oraz (i tu zaskoczenie) ogromna piaskownica, która o ile w Polsce jest czymś powszechnym, tutaj stanowiła egzotyczny element wyposażenia. Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam być świadkiem tego momentu. To słodki owoc, skosztujcie sami... ;) Nieodwracalnie staliście się przyjaciółmi domu dziecka w Tupizie. Dziękujemy za Wasze dobre serca! Pamiętamy w modlitwie +

12 800 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób

Wpłaty: 100

Marzena - awatar
Marzena
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Maria Wojciechowska - awatar
Maria Wojciechowska
50
Maria Wojciechowska - awatar
Maria Wojciechowska
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij