Zbudujmy plac zabaw w Boliwii

12 800 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób

Tupiza to boliwijska miejscowość położona na wysokości 2 850m n.p.m, w niedalekim sąsiedztwie granicy z Argentyną. To co stanowi punkt centralny miasteczka, to pewien dom tętnicy życiem i energia jak żaden inny - Dom Dziecka prowadzony przez siostry Slużebniczki Dębickie. Schronienie i godne warunki życia znajduje tu 25 dzieci. Rozpiętość wiekowa jest tak samo duża jak zróżnicowanie charakterów. Wychowankowie tego domu to dzieci od 4 do 18 roku życia. Każde z ich to odmienna osobowość, zróżnicowane talenty a także wymagania. Jedno je łączy, duża dawka energii i niegasnący uśmiech mimo różnych trudnych sytuacji życiowych, które stały się ich historią.Życie tutaj to nieustanny maraton w pełnym słońcu. Liczne obowiązki, które pomagają dzieciom uczyć się odpowiedzialności oraz wszelakie aktywności szkolne wypełniają naszą codzienność po brzegi. Jedno jest pewne, zawsze znajdzie się czas na wspólną zabawę i spożytkowanie energii, która zdaje się być niewyczerpaną.

Duża pomocą byłoby miejsce, które jest przystosowane do takich aktywności. Na chwilę obecną plac jest dość ubogi i nie do końca bezpieczny, wymaga dużej dozy kreatywności od naszych małych przyjaciół, którzy mimo wszytsko nie zrażają się przeciwnościami i czerpią czysta dziecięca radość z małych rzeczy. Nie zmiana to jednak faktu, że z euforią i wielką wdzięcznością przyjmą wsparcie i miejsce gdzie będą mogły spędzać swój wolny czas w przyjaznym otoczeniu. Jak to wygląda, zobaczcie sami, zapraszamy Was na małą wycieczkę i z całego serca zachęcamy do współtworzenia tego  dzieła ♥

Aktualności


  • SALEZJAŃSKI WOLONTARIAT MISYJNY - MŁODZI ŚWIATU ODDZIAŁ W POZNANIU - awatar

    SALEZJAŃSKI WOLONTARIAT MISYJNY - MŁODZI ŚWIATU ODDZIAŁ W POZNANIU

    13.03.20
    13.03.20

    Boisko to miejsce naszych spotkań czasie wolnym. Tu rozbrzmiewają krzyki i śmiech dzieci, zostaje spożytkowana energia i rozbudza się kreatywność podczas realizacji konkursów. Duża, niezagospodarowana przestrzeń, piach, kamienie i dzikie krzewy to nasze otoczenie. Kilka starych obdrapanych sprzętów spełniających funkcję rekreacyjną od wielu lat. Cóż chcemy zmienić? Zmodernizować to co jest, pokolorować przestrzeń za pomocą zieleni drzew i soczystych odcieni kwiatów, zadbać o bezpieczeństwo, dodać nowe sprzęty, dać chwile wytchnienia i zapewnić rozwój w cieniu nowych drzew. Projekt duży, kosztowny i czasochłonny. Wymagający współdziałania, dobroci serc i pracy wielu rąk. Jaki owoc tych działań? Radość i uśmiech dziecka na jego dziecięcej drodze rozwoju, realizacji potrzeb i budowania postaw przez obserwację działań dorosłych, którzy nie zapominają o najmniejszych przyjaciołach, którzy małymi gestami dają świadectwo i wskazują postawy godne naśladowania.

12 800 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób

Wpłaty: 100

Marzena - awatar
Marzena
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Maria Wojciechowska - awatar
Maria Wojciechowska
50
Maria Wojciechowska - awatar
Maria Wojciechowska
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij