Zbiórka Pomagamy Frankowi - zdjęcie główne

Pomagamy Frankowi

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Franek urodził się 24.03.2006 roku jako zdrowe dziecko. Gdy miał 4,5 miesiąca uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu, po którym doznał ciężkiego uszkodzenia mózgu. Chłopiec przeszedł trepanacje czaszki, po której stwierdzono niedowład prawej strony, niedowidzenie prawego oka i padaczkę. Od tego czasu Franciszek wymaga stałej, intensywnej rehabilitacji ruchowej oraz wszelkich terapii pomocniczych. Chłopie ostatnio często choruje na zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych. Zaleceniem lekarza jest wyjazd z dzieckiem nad morze. Sytuacja finansowa mamy Franka, która wychowuje do samotnie, nie pozwala w chwili obecnej na opłacenie całego turnusu rehabilitacyjno - leczniczego, którego całkowity koszt wynosi 5 tys. złotych, brakuje 3 tys. złotych. Turnus odbędzie się w Ośrodku Rehabilitacyjnym "Relaks" w Międzywodziu w terminie 25.06 do 9.07. b.r.  

Każda nawet najmniejsza wpłata przybliży Franka i jego mamę do wyjazdu.
Bardzo prosimy o pomoc. 

Komentarze


 • Chyba Milosz - awatar

  Chyba Milosz

  23.06.2019
  23.06.2019

  Dorzucam do potrzebnej kwoty tak żeby się udało ;) Niech Bóg nad wami czuwa, życzę dużo, dużo zdrówka ;)

  • Fundacja Pomóc Więcej - awatar

   Fundacja Pomóc Więcej - Organizator zbiórki

   23.06.2019
   23.06.2019

   Dziękujemy w imieniu Franka i jego mamy za cudowne zakończenie tygodnia. Pozdrawiamy serdecznie :)

 • Elunia - awatar

  Elunia

  21.06.2019
  21.06.2019

  Na pewno uda się zebrać potrzebną całość! :) Wspaniałego turnusu! <3

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  18.06.2019
  18.06.2019

  Trzymaj się

 • Malwina - awatar

  Malwina

  16.06.2019
  16.06.2019

  Garbus, udanego pobytu 🙂

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.06.2019
  14.06.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Wpłaty: 49

Chyba Milosz - awatar
Chyba Milosz
149
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małpka Team - awatar
Małpka Team
60
Błażej - awatar
Błażej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elunia - awatar
Elunia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij