Zbiórka Honey nie chce już cierpieć... - zdjęcie główne

Honey nie chce już cierpieć...

2 212 zł  z 2 212 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Paulina Druś - awatar

Paulina Druś

Organizator zbiórki

Historia Honey jest jakich wiele wokół, ale wyjątkowa dla mnie. Dla wolontariuszy, pracowników schroniska, którzy mimo ogromnego bólu i cierpienia, widzieli jej radość i wolę życia. TOZ Koszalin robił interwencję w jej poprzednim "domu". Ostatecznie schronisko zabrało ją z tego miejsca w dn. 28.02.2018r. Dziurawa buda i metrowy łańcuch to nie są odpowiednie warunki dla jakiegokolwiek zwierzęcia. 

Tak wyglądała suczka podczas interwencji TOZ Koszalin:

Podhalanka od dawna cierpi na dysplazję i zerwane więzadło krzyżowe prawego kolana.

Pomimo braku środków i wsparcia jakiejkolwiek fundacji, nie mogłam jej tam zostawić. Tak nie wolno, nie byłabym człowiekiem zostawiając ją tam i skazując na kolejne dni życia w cierpieniu. Adoptowałam ją w dn. 15.04.2018r.

W dniu 19.04.2018 Honey poszła do kliniki weterynaryjnej przy ul. Stare Bielice 205 na badanie, by dowiedzieć się, czy jej większym problemem na ten moment jest zerwane więzadło czy dysplazja. Zostało ustalone, że w pierwszej kolejności czeka nas operacja zerwanego więzadła krzyżowego w prawym kolanie. 

Honey została umówiona na czwartek (26.04) do dr. Brzyckiej w Koszalinie na badanie kardiologiczne, gdyż podczas sterylizacji w schronisku dostała niewydolności krążeniowo-oddechowej. Koszt takiego badania to 180zł.

W badaniu kardiologicznym na szczęście nie wyszło nic niepokojącego. 

Sam koszt operacji zerwanego więzadła krzyżowego w kolanie na znieczuleniu wziewnym (najbezpieczniejszym, by zminimalizować ryzyko powikłań) kosztuje 1000zł. Do tego dochodzą późniejsze koszta antybiotyków, suplementów, odpowiedniej karmy... Termin operacji został ustalony na 4.05.2018r. Operacja przebiegła bez komplikacji, jednak Honey nie staje w ogóle na tę łapę. Potrzebne jest dalsze leczeniu w celu ustalenia, co jest tego przyczyną...

W późniejszym terminie planuję również poddać Honey operacji na dysplazję. Chcę zapewnić jej maksymalny komfort życia.

W związku z tym w imieniu swoim i Honey, bardzo prosimy o wsparcie. Pomóżcie mi zapewnić Honey nowe, lepsze życie - już bez bólu.

Komentarze


  • Paulina - awatar

    Paulina

    07.06.2018
    07.06.2018

    Powodzenia! Żeby psiak juz więcej nie cierpiał :(

2 212 zł  z 2 212 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Paulina Druś - awatar

Paulina Druś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 84

Paulina - awatar
Paulina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agata - awatar
Agata
4
Kaja Perniok - awatar
Kaja Perniok
20
Justyna p. - awatar
Justyna p.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krystian Polniak - awatar
Krystian Polniak
50
Natalia K. - awatar
Natalia K.
9
Karo - awatar
Karo
100
Agata Sadowska - awatar
Agata Sadowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij