Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Zaczyna się wiosna a razem z nią- nowe wyzwania!
Podopieczni Ziemniaczarium są bardzo różni, jedni błyskawicznie znajdują domy a inni zostają z nami albo na bardzo długo albo nawet i na stałe.
Wiosenna zbiórka będzie pokrywać faktury za leczenie naszych obecnych i przyszłych podopiecznych. Mamy pod swoją opieką kilka świnek stomatologicznych, każda korekcja to koszt około 100zł. Sama Pesto i jej wizyty to około 500zł miesięcznie
Zygmunta z nogą w gipsie także czekają wizyty lekarskie, kontrolne zdjęcia RTG a na dodatek trafiła się do wyleczenia giardia...
Zwracamy się więc z ogromną prośbą o wsparcie które umożliwi nam dalsze działanie, ratowanie i wysyłanie w świat kolejnych zwierzaków!
Z góry dziękujemy w imieniu:
- Pesto, pożeraczka karmy ratunkowej
- Bober, najdzielniejszy z pacjentów
- Zygmunta szynszyli, który już chciałby uciec z aresztu klatkowego
- Szafira chomiczka, który cieszy się życiem na trzech łapkach
- Boczniaka, wiecznie puszczającego oczko-Kokosa, konesera granulatów
- Nugata, rozwodnika w domu spokojnej świniości
I wielu innych, byłych lub przyszłych rezydentów Ziemniaczarium










Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Anna
Dla Zygmusia i reszty ferajny
Anonimowy Darczyńca
Wszystkiego dobrego dla tych maleństw. ❤️
Julia Nowak
Zdrowia świneczko!
Anna
Wykonujecie naprawdę wiele dobra dla tych zwierząt
Ula K
Na zdrowie maluszkom