Zbiórka Parwowiroza zabija psie dziecko - zdjęcie główne

Parwowiroza zabija psie dziecko

1 700 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 

PARWOWIROZA ZABIJA PSIE DZIECKO


Ponad tydzień temu dostałyśmy telefon o dwóch szczeniakach wyrzuconych przy drodze. Bez chwili namysłu zorganizowałyśmy transport i dzieciaki trafiły do domu tymczasowego. Następnego dnia pojechaliśmy na wizytę do lecznicy, badania i okazało się, że Łatka ma chorobę odkleszczową a obie okrutnie zarobaczone, zapchlone i pełno kleszczy. Łatka była bardzo słaba i doszła temperatura. Decyzja o leczeniu i kroplówkach. W poniedziałek ujrzałyśmy po raz pierwszy światełko w tunelu i byłyśmy pełne nadziei, bo stan Łatki zaczął się minimalnie poprawiać, więc łudziłyśmy się, że wszystko zaczęło zmierzać wreszcie w dobrym kierunku. Łatka odzyskała trochę sił, przestała wymiotować  i nawet odrobinę zjadła. Nabrała ochoty na pieszczoty i wyszła na krótki spacerek. Potem była wizyta przed adopcją i do Łajki przyszli wspaniali, pełni ciepła i empatii ludzie, którzy zdecydowali się powiększyć swoją rodzinę o nowego członka.  Nasza psina miała zaraz trafić do ich przytulnego domu. Nowa rodzina Łajki zdała egzamin na 5+, a wierzcie nam, bardzo wysoko stawiamy poprzeczkę, więc tak bardzo cieszyłyśmy się z tego powodu. Niestety życie pisze czasami tak paskudne scenariusze, że trudno to sobie nawet wyobrazić ... Późnym wieczorem zaniepokoił nas bardzo dziwny, brzydki stolec Łajki, a wizyta u weterynarza, podczas której wykonano po raz kolejny badania i testy u Łajki i Łatki, przyniosła straszną diagnozę: Łajka ma parwowirozę. Brak nam już sił i słów. Jest szansa, że Łatka już przeszła parwowirozę, a leki które zostały wdrożone by zwalczyć wirusa boreliozy i anaplazomzę wyeliminowały wirusa parwo. Obie sunie dostały kroplówki i antybiotyki.  Udało się nam zdobyć surowicę na parwowirozę. A nam opadły już ręce, bo naprawdę nie możemy uwierzyć i zastanawiamy się dlaczego los bywa taki okrutny, dla biednych psiaków, które nie popełniły żadnej winy..... Czy za mało dotychczas przeszły?

 Kochani, prosimy Was trzymajcie kciuki, żeby ta historia znalazła swoje szczęśliwe zakończenie. Tak bardzo potrzebujemy teraz wsparcia!  Bez Waszej pomocy, nie jesteśmy w stanie udźwignąć kosztów leczenia 😞 a one rosną w zastraszającym tempie z dnia na dzień.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 700 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alina K. - awatar
Alina K.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia - awatar
Basia
5
Barbara - awatar
Barbara
20
Kamila - awatar
Kamila
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jan mączkowski - awatar
Jan mączkowski
8
Zofia - awatar
Zofia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij