Zbiórka Pomoc dla Małgosi i jej dzieci - zdjęcie główne

Pomoc dla Małgosi i jej dzieci

5 005 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Mariola Sytniewska - awatar

Mariola Sytniewska

Organizator zbiórki

Poniżej przedstawiam fragment listu, który dostałam kilka tygodni temu. Niestety z powodu rodzinnych spraw nie mogłam wcześniej zająć się tym tematem. "Mam na imię Małgosia, samotnie wychowuję syna Artura oraz trzytygodniową córeczkę Ewelinkę. Sytuacja rodzinna zmusiła nas do opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania. Schronienie znaleźliśmy w Myszkowie i mieszkamy tutaj od trzech lat. Niestety jedyna rodzina, którą mieliśmy, mieszka ponad 100 km stąd. W 2005 i 2007 roku odeszli moi rodzice. Mam problemy z sercem, wypadanie zastawki, stan po ablacji w wyniku bigeminii komorowej oraz nadciśnienie tętnicze.... Nie mamy w domu centralnego ogrzewania a opalanie w piecyku przedstawionym na zdjęciu wymaga stałego nadzoru. Piecyk nie utrzymuje stałej temperatury potrzebnej przy noworodku. Brakuje nam właściwie wszystkiego, stan domu jest bardzo zły. Mieszkamy obecnie u koleżanki ale i tutaj nie możemy już zostać dłużej. Bardzo proszę ludzi dobrej woli o jakąkolwiek pomoc, oraz o modlitwę". Czytałam ten list kilka razy. Sama jestem mamą, czy odważyłabym się prosić o pomoc gdybym była w podobnej sytuacji? Myślę, że przyszłoby mi to z wielkim trudem... ale tak, dla dzieci, bo kocham je ponad wszystko. Jeśli możecie i chcecie jakoś pomoc Małgosi zróbcie to. Za zebrane pieniążki przeprowadzimy remont w części domu, do którego będą mogli wreszcie wrócić. Druga cześć domu jest wynajęta, umowa zawarta jest na 5 lat. Druga część również wymaga remontu i w zamian za jego wykonanie najemca może korzystać z tej części. Pani Małgosia nie otrzymuje z tego tytułu żadnego czynszu.Liczy się każdy grosik... by pomóc Małgosi..

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.2017
  15.06.2017

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.2017
  10.04.2017

  Chcalabym wiedziec gdzie pani Malgosia mieszka. Pomozcie dzisiaj ona potrzebuje pomocy jutro mozemy my potrzebowac.

  • Mariola Sytniewska - awatar

   Mariola Sytniewska - Organizator zbiórki

   11.04.2017
   11.04.2017

   Małgosia mieszka w Myszkowie, woj. śląskie. Z całego serca dziękuję za wsparcie akcji :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2017
  30.03.2017

  Wierzę że będzie wszystko dobrze !!! Całuje

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  29.03.2017
  29.03.2017

  😘😘

 • Kamila Kolasa-Osmólska - awatar

  Kamila Kolasa-Osmólska

  29.03.2017
  29.03.2017

  Mam nadzieję,że wszystko się uda.

5 005 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Mariola Sytniewska - awatar

Mariola Sytniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonim - awatar
Anonim
5
Iwona - awatar
Iwona
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kazimierz Labno - awatar
Kazimierz Labno
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij