Kocurek ze złamaną nóżką

770 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

11.4.2022 prezentujemy fakturę za operację kocurka. Dziękujemy za wpłaty.

12.3.2022 wiadomość z godz. 17.50 - kotek po operacji już w domu.

Jeśli uda zebrać się więcej, starsza Pani nie będzie musiała dopłacać ze skromnej emerytury. Z calego serca dziękujemy za wsparcie zbiórki.


11.3.2022 

Taka prośbę otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionej Pani Moniki, która ma wiele kotów wolno żyjących pod opieką i której pomagaliśmy w kastracjach na terenie Przemyśla i Birczy.

'' Do starszej pani przybłąkał się kocurek, dokarmiała go, ale prawdopodobnie wpadł pod samochód, bo po dwóch dniach nieobecności przyszedł ze złamaną łapą. Weterynarz wycenił operację na ok. 750 zł, pani jest w stanie dać 300, ja daję połowę na kastrację przy okazji zabiegu, brakuje nam 500 zł. Czy można prosić o pomoc, to młody przyjazny kotek, cierpi, złamanie jest paskudne. ''

Operacja będzie u dr Marka Głubisza w Lecznicy Max w Przemyślu.

Nie możemy kota zostawić z tym złamaniem. Starsza Pani wysupłała ostatni grosz na ratowanie przyjaciela. Ale nie ma całości na opłacenie operacji :-( 

Serce się kroi, kotka trzeba by jak najszybciej operować.


Bardzo Państwa prosimy o wsparcie zbiórki.

 

Aktualizacje


 • FUNDACJA ANIMALS MIELEC - awatar

  FUNDACJA ANIMALS MIELEC

  11.04.2022
  11.04.2022

  Szanowni Panstwo,

  dziękujemy bardzo za wplaty na kocurka.

  Zamieszczamy fakturę za operację biedaka.

  Zdjęcie aktualizacji 92 530

770 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

sylvia lipiecki - awatar
sylvia lipiecki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malgorzata Sebzda - awatar
Malgorzata Sebzda
10
Marcin Konieczny - awatar
Marcin Konieczny
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Miedzielec - awatar
Artur Miedzielec
20
Kasia Muras - awatar
Kasia Muras
20
Lewczak Lewczak - awatar
Lewczak Lewczak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij