Zbiórka Smierć znów się o niego upomina - miniaturka zdjęcia

Smierć znów się o niego upomina Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Smierć znów się o niego upomina - zdjęcie główne

Smierć znów się o niego upomina

19 825 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 519 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Borowa - awatar

Paulina Borowa

Organizator zbiórki


ENG BELOW

Cześć, mam na imię Paulina, a na zdjęciu powyżej widzicie ze mną Muffina, 11- miesięcznego trójłapka, którego adoptowaliśmy razem z partnerem w marcu tego roku. Nasza sielanka nie trwała zbyt długo, bo smierć przyszła upomnieć się o niego drugi raz w jego krótkim życiu 

Muffin był kotem wychodzącym od małego, a w wyniku incydentu z udziałem samochodu, stracił łapkę mając zaledwie 4 miesiące, prawie tracąc życie. Po wypadku trafił do adopcji, żeby po kilku miesiącach skraść nasze serca i zacząć nowe życie… które może skończyć się szybciej niż planowaliśmy.
Muffin choruje na zakaźne zapalenie otrzewnej, do niedawna wyrok śmierci, dziś możliwe jest podjęcie leczenia, które niestety jest długie i kosztowne. 84 dni bolesnych zastrzyków codziennie, wartość jednego zastrzyku to około 100zł. Do tego dochodzą koszty badań i kontroli w trakcie kuracji. Ale nie możemy poddać się bez walki! Muffinek raz już wywinął się śmierci, wierzymy ze da radę drugi raz.

Ale bez was nie damy rady. Koszty leczenia zupełnie nas przerastają, a stan Muffina pogarsza się z dnia na dzień. Odmawia jedzenia, nie ma ochoty na zabawę, coraz więcej pociąga tylnią łapką zamiast radośnie kicać, tak jak na początku. Mój przyjaciel z dnia na dzień coraz bardziej marnieje, a ja zastanawiam się czy dam radę go ocalić. 

Bo on w pewnym sensie ocalił mnie. Choruję na depresję lekooporną i każdy dzień był walką z samą sobą, żeby podnieść się z łóżka. Dla niego wstaje, choć naprawdę momentami jest ciężko. On za to odwzajemnia się przytulając sie do mnie w ciężkich chwilach, wywołuje uśmiech gdy nic innego nie cieszy, grzeje łóżko jak nie ma mnie w domu. Jest. I nie potrafię sobie już wyobrazić, że go nie ma.

Dlatego błagam każdego kto to czyta, pomóżcie mu wywinąć się śmierci drugi raz. Pomóżcie ocalić mojego przyjaciela.Będę wdzięczna za każdą złotówkę wpłaconą na zbiórkę, każdy grosz ma znaczenie i za każdy z nich szczerze dziękuje ❤️

ENG:

Hi, my name is Paulina, and in the photo above you can see me with Muffin, a 11-month  cat with three paws, that I adopted with my partner in March this year. Our joy did not last too long, because death came knocking on the door  for Muffin for the second time in his short life

Muffin  as a result of an incident involving a car lost his paw being just 4 months old, He almost lost his life. After the accident, he was put up for adoption, until He stole our hearts after a few months and started a new life ... which may end sooner than planned.
Muffin suffers from fatal infectious disease, so far it has been a death sentence, today it’s possible to start treatment which, unfortunately, is long and expensive. 84 days of painful injections every day, the value of one injection is about PLN 100. In addition, there are the costs of tests and checkups during the whole treatment. But we can't give up without a fight! Muffin has already wriggled death once, we believe he can do it a second time.

But we can't do it without you. The cost of treatment is completely overwhelming us, and Muffin's condition is getting worse day by day. He refuses to eat, he doesn't want to play, he pulls more and more with his hind leg instead of jumping happily, as in the beginning. My friend is fading off more and more every day, and I wonder if I can save him.Because he kind of saved me. I suffer from drug-resistant depression and each day I was  struggling to get up from my bed. I am doing this now for him, although it is really hard at times. He reciprocates by hugging me in hard times, he makes me smile when nothing else is able to help, he warms the bed when I'm not at home. He just exists. And I can no longer imagine that he is not there anymore.

Therefore, I am begging everyone who’s  this, help him avoid death for the second time. Help us save my friend. I will be grateful for every PLN paid for the fundraiser, every penny matters and I sincerely thank you for any help <3

We want to thanks www.curefip.com for all help with buying meds for Muffin

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Borowa - awatar

  Paulina Borowa

  24.06.2022
  24.06.2022

  Kochani! <3 Dziś jest 42 dzień terapii co oznacza, że jesteśmy dokładnie w POŁOWIE LECZENIA! Nie udałoby się, gdyby nie wy i ogromnie wam dziękuję za wsparcie w zbiórce. Nigdy nie sądziłam, że spotkam na swojej drodze tak wielu wspaniałych ludzi i gdybym mogła, to wszystkich was uściskałabym z osobna <3. Muffin czuje się wspaniale, przed nami kontrolne badania w połowie leczenia o których wynikach na pewno was poinformuję, ale trzymamy kciuki by wyszły dobrze i nie trzeba będzie zwiększać dawki. Jeszcze raz wam dziękuję za wsparcie!

  Zdjęcie aktualizacji 97 102

Komentarze


 • Weronika Antoniuk - awatar

  Weronika Antoniuk

  17.07.2022
  17.07.2022

  ❤️!

 • Weronika Antoniuk - awatar

  Weronika Antoniuk

  13.07.2022
  13.07.2022

  Śliczny kotek, życzę mu największego zdrówka! ❤️

 • Marcel Malek - awatar

  Marcel Malek

  05.07.2022
  05.07.2022

  😉

 • Kornelia - awatar

  Kornelia

  30.06.2022
  30.06.2022

  może to nie jest dużo ale mam nadzieje ze pomogę!

 • Dominika Kołodziejczyk - awatar

  Dominika Kołodziejczyk

  29.06.2022
  29.06.2022

  Trzymaj sie 😪

19 825 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 519 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Borowa - awatar

Paulina Borowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 519

Julia - awatar
Julia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Rozala - awatar
Rozala
7
Maciek maluty - awatar
Maciek maluty
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Weronika Antoniuk - awatar
Weronika Antoniuk
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij