Zbiórka Wspólnie uratujemy Toffika - zdjęcie główne

Wspólnie uratujemy Toffika

1 040 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Barbara Machalska Cyran - awatar

Barbara Machalska Cyran

Organizator zbiórki

Toffi, radosny piesek, mały rozrabiaka, w tym roku kończy 12 lat. Dla właścicielki - Pani Ewy, która mówi o nim "mój mały synuś"  jest całym światem! Na dobre i na złe :)

Niestety Toffi  zachorował, od roku cierpi na raka skóry (guzki komórek tucznych - mastocytoma).  Możemy pomóc go wyleczyć, jednak aby tego dokonać potrzebna jest operacja i bardzo drogi lek (Palladia lub Masivet).

Pani Ewie skończyły się już środki na dalsze leczenie, które uratuje życie  Taffika. 1000 zł na operację, to więcej niż jej miesięczna emerytura (800 zł). 

Dla nas wielu, taka kwota - to tak niewiele. Wierzę, że wspólnie uratujemy Toffika :)

Pani Ewa, to kobieta o wielkim sercu, nigdy nikomu nie odmawia pomocy, wiem że dobro do niej teraz wróci.

Dziękuję Wam za pomoc <3

Aktualizacje


 • Barbara Machalska Cyran - awatar

  Barbara Machalska Cyran

  03.10.18
  03.10.18

  Kochani, jesteście NAJLEPSI! <3 Udało nam się juz uzbierac 763 zł. Do pełniej kwoty brakuje tak niewiele :) https://pomagam.pl/uratujemytoffika Toffik, Pani Ewa Nowakowska-Włodek i ja bardzo, bardzo dziękujmy <3 <3 <3 I taka moja mała refleksja na koniec dnia:wielu z Was pisze "Wplacilam/lem, dorzuciłam/łem grosik, niedużo". Mili, to właśnie ten "grosik", to "nieduzo" zmienia świat i definiuje nas jako ludzi. Ten "grosik" ratuje życie temu, który sam tak bezbrony, sprawia że życie innych nabiera pełni, ma sens. Dziękuję Wam z całego serca i życzę cudownego wieczoru. URATUJEMY Toffika! Jestem o tym przekonana :) Z takimi jak Wy, Świat staje się piękniejszy <3

  Zdjęcie aktualizacji 20 356

1 040 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Barbara Machalska Cyran - awatar

Barbara Machalska Cyran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Malwina Brys - awatar
Malwina Brys
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pior - awatar
Pior
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kinga Głowacka - awatar
Kinga Głowacka
50
Mikołaj Kłoda - awatar
Mikołaj Kłoda
20
Agnieszka Piasecka - awatar
Agnieszka Piasecka
10
Anna - awatar
Anna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij