Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Kochani 🖤 W związku ze zbliżającymi się moimi 24 urodzinami które są już za niespełna 2 tygodnie, w niedzielę 13 lutego...
Marzy mi się nie dostawać tego dnia od Was (mających sprawiać radość) nawet najbardziej szczerych życzeń urodzinowych a coś co na prawdę sprawi, że na mojej twarzy pojawi się prawdziwy i szczery uśmiech.
Moim jedynym realnym (lub inaczej - takim które da się "kupić za pieniądze") marzeniem jest dostać coś co pozwoli mi robić dalej to, co kocham.
To, co daje mi motywację do codziennej, nierównej walki z chorobą i zwyczajnie siłę do wstawania z łóżka.
A jest tym możliwość dalszego zmieniania świata zwierząt i ludzi na lepsze, pozostawienie go choć trochę lepszym niż go zastałam.
Ale żeby tak się stało i choć przez chwilę "bezstresowo" w tym jednym temacie było, potrzebuję podreperować sytuację finansową w moich wolo działaniach bo choć obecnie na dzień dzisiejszy mam tylko jednego, cudownego 🐈 podopiecznego Garfielda 🐾


to znając życie za niedługo na pewno pojawią się kolejne albo i on jeden wyczerpie wszystkie posiadane złotówki bo jego czas w przychodni się kończy a ja ciągle nie mam żadnego pewnego rozwiązania (nie wiem czy jak już uda się znaleźć to czy będzie to darmowy dom tymczasowy czy płatne- a jeśli tak to jaką kwotę miesięcznie - DT, ile spędzi tam czasu w oczekiwaniu na swój własny, stały dom... A tam, do czasu adopcji trzeba będzie mu stale zapewniać dobrej jakości karmę i żwirek a także zwracać ponoszone koszty weterynaryjne/transportu do weterynarza.
Otwieram więc z okazji urodzin zbiórkę finansów.
Kim jestem chyba już wszyscy którzy pomagają mi na co dzień doskonale wiedzą. Ale dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji mnie poznać pozwolę sobie zacytować opis ze strony Dziennika Zachodniego, do którego zostałam przez Was zgłoszona w plebiscycie tytułu Osobowości Roku 2019 w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA w powiecie będzińskim (w którym też zajęłam 1 miejsce): "Marta Magdalena Cichy - Czeladzka wolontariuszka od 2013 roku każdego dnia pomimo wielu przeciwności losu oraz problemów z własnym zdrowiem poświęca całe swoje życie zacięcie walcząc o dobro wszystkich istot żywych na terenie swojego miasta, okolicznych a nierzadko też angażując się w pomoc na obszarze całego kraju. Nominacja za: pomoc niesioną dla bezdomnych, schroniskowych oraz właścicielskich zwierząt, fizyczne oraz psychiczne wspieranie rodzin, które znajdują się w trudnym momencie swojego życia, wywoływanie uśmiechu u dzieci (które powodów do radości mają często mniej niż rówieśnicy) poprzez organizowanie dla nich zbiórek zabawek, najpotrzebniejszych w danym momencie artykułów spożywczych oraz akcesorii użytku domowego".

Lub też opis nominacji z roku później (2020) w którym zajęłam miejsce 3:
https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/marta-cichy%2C1925767/
"Nominacja za: bezinteresowną pracę na rzecz ludzi i zwierząt. Pani Marta to osoba na którą zawsze można liczyć, która przedkłada dobro innych, czy to ludzi czy zwierząt, nad swoje. Tak wielka determinacja i bezinteresowność u tak młodej osoby jest w obecnych czasach rzeczą niecodzienną i na prawdę na wagę złota. Sama też mówi, że zazwyczaj rozum mówi NIE ale serce mówi TAK i postępuje zgodnie z głosem serca. Pani Marta to osoba pełna dobra i współczucia dla innych ludzi ale przede wszystkim zwierząt, ponieważ wie, że one sobie same nie poradzą, a nie potrafi obojętnie przejść obok czyjejś krzywdy. Jeśli tylko zdrowotnie czuje się na siłach i ma do tego potrzebne finanse to nigdy nikomu nie odmawia pomocy i stawia się na wezwania o pomoc o każdej porze"
Zapraszam wszystkich zainteresowanych pomocą na mój profil na fb na którym na bieżąco opisuję historie ratowanych przeze mnie zwierząt a także rozliczam się co do złotówki z otrzymywanych od Was pieniędzy zbiórkowych 🙏
https://www.facebook.com/marta.cichy.33
Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc w spełnieniu tego jednego, jedynego marzenia ❤
Marta Cichy - Wolontariusz ds. ratowania ludzi i zwierząt 🐾

EDIT 14.04.2022
Dziękuję wszystkim serdecznie za każdą, nawet najmniejszą wpłatę ❤ która sprawiła, że moje urodzinowe marzenie się spełniło 😍 Zebrana z Waszą pomocą kwota trafia z dniem dzisiejszym do koperty wirtualnej adopcji - finanse zostaną wykorzystana na potrzeby ratowanych przeze mnie bezdomnych zwierzaków 🥰 O czym możecie na bieżąco czytać na moim profilu na fb.
Zbiórkę zamykam.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Ela&Lucy
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin😊!