Zbiórka Rehabilitacja dla Izy - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja dla Izy

Zbiórka Rehabilitacja dla Izy - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Izy

28 095 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 976 osób
Wpłać teraz
 

Izabela urodziła się w 2001, siłami natury przez prowokację w 29 tygodniu ciąży. Jej życie miało nie trwać dłużej niż dobę... Przez pierwsze trzy miesiące życia przebywała w szpitalu. Niestety w żadnym szpitalu, żaden neurochirurg nie chciał podjąć się operacji, tłumacząc, że nie ma żadnych szans na przeżycie. Guz na głowie i w głowie był coraz większy.Były to czasy kiedy dostęp do internetu był ograniczony, możliwe było tylko pisanie listów do gazet itp. z rozpaczliwym błaganiem o pomoc i dzięki determinacji udało się. Tygodnik "Przyjaciółka" nawiązał kontakt ze Szpitalem w Nowym Jorku. 

Amerykańscy lekarze zdecydowali się przeprowadzić operację dając Izuni 95% szans na przeżycie. W listopadzie 2002 roku przeszła pierwszą bardzo powolną operację usunięcia worka przepuklinowego oraz przesunięcia mózgu, który w 25 % znajdował się po za czaszką.Drugą operację przeszła parę miesięcy później we wrześniu 2003 roku - poszerzenie tylnej części czaszki (małogłowie).
Uratowano jej życie, ale walka nadal trwa.

Izunia to aktualnie wulkan pozytywnej energii. Pomimo znacznej niepełnosprawności cieszy się życiem i zaraża swoim uśmiechem. Została zdyskwalifikowana do dalszych zabiegów i operacji ze względu na pogłębiającą się niewydolność oddechową.

W tej chwili jedyny i skuteczny sposób, żeby jej pomóc i wstrzymać dalszy proces to intensywna rehabilitacja.

Każdy rodzic zastanawia się co by teraz robiło jego dziecko gdyby było zdrowe. Moje właśnie weszło w "dorosłość", ale tylko dla świata dla mnie pozostanie na zawsze małą dziewczynką.
Chciałabym pokazać jej jeszcze wiele w życiu, sprawić by przeżyła jak najlepiej swoje życie.
Po prostu chcemy, żeby ten uśmiech trwał jak najdłużej.
Jeśli możesz to pomóż nam w tym.

Zbieramy na opłacenie rehabilitacji, leczenia oraz turnusów rehabilitacyjnych.

Mama Izy - Ola


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewa Kraszewska - awatar

  Ewa Kraszewska

  22.07.20
  22.07.20

  Licytacja 💐

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  20.07.20
  20.07.20

  Za książki pani Edyty Pitry: Pasja

 • Jolanta Strachowska - awatar

  Jolanta Strachowska

  16.07.20
  16.07.20

  Za kolczyki perełki.

 • Monika Smoleń - awatar

  Monika Smoleń

  04.07.20
  04.07.20

  Aukcja apaszki

 • Ma Asiula - awatar

  Ma Asiula

  29.06.20
  29.06.20

  Pościel 🙂

28 095 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 976 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 976

Ania Idęć za masaz - awatar
Ania Idęć za masaz
65
Elutka-kolczyki - awatar
Elutka-kolczyki
15
Paulina K-figurki - awatar
Paulina K-figurki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Ewa Florek za koszulkę - awatar
Ewa Florek za koszulkę
15
Ania Zet - za Kicię Kocię :-) - awatar
Ania Zet - za Kicię Kocię :-)
12
Katarzyna Sekuła - awatar
Katarzyna Sekuła
54
E. Pitra - masaż :) - awatar
E. Pitra - masaż :)
90
Edyta Pitra - masaż - awatar
Edyta Pitra - masaż
100
Katarzyna Walczak, ręcznie robiony konik - awatar
Katarzyna Walczak, ręcznie robiony konik
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij