Zbiórka Rehabilitacja dla Izy - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Izy

40 040 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 297 osób

Izabela urodziła się w 2001, siłami natury przez prowokację w 29 tygodniu ciąży. Jej życie miało nie trwać dłużej niż dobę... Przez pierwsze trzy miesiące życia przebywała w szpitalu. Niestety w żadnym szpitalu, żaden neurochirurg nie chciał podjąć się operacji, tłumacząc, że nie ma żadnych szans na przeżycie. Guz na głowie i w głowie był coraz większy.Były to czasy kiedy dostęp do internetu był ograniczony, możliwe było tylko pisanie listów do gazet itp. z rozpaczliwym błaganiem o pomoc i dzięki determinacji udało się. Tygodnik "Przyjaciółka" nawiązał kontakt ze Szpitalem w Nowym Jorku. 

Amerykańscy lekarze zdecydowali się przeprowadzić operację dając Izuni 95% szans na przeżycie. W listopadzie 2002 roku przeszła pierwszą bardzo powolną operację usunięcia worka przepuklinowego oraz przesunięcia mózgu, który w 25 % znajdował się po za czaszką.Drugą operację przeszła parę miesięcy później we wrześniu 2003 roku - poszerzenie tylnej części czaszki (małogłowie).
Uratowano jej życie, ale walka nadal trwa.

Izunia to aktualnie wulkan pozytywnej energii. Pomimo znacznej niepełnosprawności cieszy się życiem i zaraża swoim uśmiechem. Została zdyskwalifikowana do dalszych zabiegów i operacji ze względu na pogłębiającą się niewydolność oddechową.

W tej chwili jedyny i skuteczny sposób, żeby jej pomóc i wstrzymać dalszy proces to intensywna rehabilitacja.

Każdy rodzic zastanawia się co by teraz robiło jego dziecko gdyby było zdrowe. Moje właśnie weszło w "dorosłość", ale tylko dla świata dla mnie pozostanie na zawsze małą dziewczynką.
Chciałabym pokazać jej jeszcze wiele w życiu, sprawić by przeżyła jak najlepiej swoje życie.
Po prostu chcemy, żeby ten uśmiech trwał jak najdłużej.
Jeśli możesz to pomóż nam w tym.

Zbieramy na opłacenie rehabilitacji, leczenia oraz turnusów rehabilitacyjnych.

Mama Izy - Ola


Komentarze


 • Maria Bajołek - awatar

  Maria Bajołek

  09.01.2021
  09.01.2021

  wpłata licytacje książka i balon_20 zł

 • Stanislaw Wawszczak - awatar

  Stanislaw Wawszczak

  04.01.2021
  04.01.2021

  Katarzyna Rzepecka - Torebka

 • Magdalena Piotrowska - awatar

  Magdalena Piotrowska

  29.12.2020
  29.12.2020

  Po malutku I do celu 💝🥰

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2020
  27.11.2020

  Zdrowia i szczęścia w życiu życzę :)

 • Sylwia Dubiella-Sroka - awatar

  Sylwia Dubiella-Sroka

  19.11.2020
  19.11.2020

  Życzę uśmiechu :-)

40 040 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 297 osób

Wpłaty: 1 297

Maciej - awatar
Maciej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maksymilian Sielicki - awatar
Maksymilian Sielicki
104
Dymitr - awatar
Dymitr
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij