Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

Elżbieta Fliszkiewicz

Organizator zbiórki

ROZI-NIEWIDOMA SUNIA ROZJECHANA PRZEZ SAMOCHÓD😭😭😭😭😭

 Jak trudno zebrać myśli kiedy trzeba działać natychmiast. Najgorzej kiedy potrącony pies umiera na wiejskiej ulicy. Nie wiadomo jaka gmina i gdzie szukać lekarza. Ludzi też jakoś nie widać a ci nieliczni mało wrażliwi są.
 Rozi miała to szczęście, że trafiła na  Człowieka przez wielkie C, który tamtędy przejeżdżał. Dał znać Pionkowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami i na naszą prośbę przywiózł maleńką, zmaltretowana sunię do pionkowskiej lecznicy. Okazała się niewidoma. Pewnie niedopilnowana i dlatego wpadła pod samochód.
 Potłuczona i obita z oskórowanymi przednimi łapkami i strzaskanym nadgarstkiem nie rokowała dobrze. Dziś już wiemy, że będzie żyć. Przed nią bardzo długa droga nie dająca żadnej gwarancji pełnej sprawności.
 Jej niewidzące oczy i cały czas mimo ogromnego bólu merdający ogonek motywują nas do błagania o pomoc dla tego kochanego maleństwa.
 Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 


Aktualności

 • Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

  Elżbieta Fliszkiewicz

  20.12.18
  20.12.18

  Kiedy ROZI wydobrzała po operacji ortopedycznej , przyszedł czas na zabieg na oczach . ROZI była konsultowana okulistycznie 2 razy . Werdykt był jeden : ZAĆMA ! Jej ślepota była prawdopodobnie przyczyną tego , że wpadła pod samochód . 7 grudnia dr Garncarz zoperował 1 oko a do drugiego wstawił soczewkę . ROZI WIDZI NA OBA OCZY! !!! Normalnie funkcjonuje ! Jesteśmy szczęśliwi ! Dzisiaj zapłaciłam za fakturę . Kwota ponad 3100 zł ! W sumie jej leczenie kosztowało nas grubo ponad 5000 złotych . Mamy wiele bezdomnych psów i kotów pod opieką . Robimy co tylko się da , żeby pomóc jak największej liczbie zwierząt . Korzystamy z włas- nych komórek i samochodów, robimy zbiórki karmy , leczymy , sterylizujemy , ograniczamy wydatki do niezbędnych, żeby wszystko poszło dla czworonogów ale w tej chwili jesteśmy pod przysłowiową " ścianą". Jeśli nam nie pomożecie , musimy ograniczyć naszą działalność do takiej, która nie wymaga pieniędzy . Bardzo proszę : POMÓŻCIE NAM POMAG- GAĆ!!!!!

Komentarze

 • Natalia Seremak - awatar

  Natalia Seremak

  28.05.18
  28.05.18

  Mam nadzieję ze piesek szybko dojdzie do siebie 💓💓

  • Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

   Elżbieta Fliszkiewicz - Organizator zbiórki

   29.05.18
   29.05.18

   Kiedy rany się podgoją Rozi zostanie zoperowana , bo ma złamanie w nadgarstku . Umawiamy też wizytę u dr Balickiego w Lublinie w sprawia oczu, Zrobimy wszystko by uratować Rozi łapkę i choć jedno oczko. POzdrawiam i bardzo dziękuję .

Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

Elżbieta Fliszkiewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 44

Bogna - awatar
100
Bogna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Bogna - awatar
10
Bogna
Nat Pierzchała - awatar
20
Nat Pierzchała
słyk - awatar
20
słyk
Bogna Balmas - awatar
100
Bogna Balmas
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Aneta Marczewska - awatar
20
Aneta Marczewska
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij