Zbiórka ROZI-sunia potrącona przez auto - zdjęcie główne

ROZI-sunia potrącona przez auto

1 575 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

Elżbieta Fliszkiewicz

Organizator zbiórki

ROZI-NIEWIDOMA SUNIA ROZJECHANA PRZEZ SAMOCHÓD😭😭😭😭😭

 Jak trudno zebrać myśli kiedy trzeba działać natychmiast. Najgorzej kiedy potrącony pies umiera na wiejskiej ulicy. Nie wiadomo jaka gmina i gdzie szukać lekarza. Ludzi też jakoś nie widać a ci nieliczni mało wrażliwi są.
 Rozi miała to szczęście, że trafiła na  Człowieka przez wielkie C, który tamtędy przejeżdżał. Dał znać Pionkowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami i na naszą prośbę przywiózł maleńką, zmaltretowana sunię do pionkowskiej lecznicy. Okazała się niewidoma. Pewnie niedopilnowana i dlatego wpadła pod samochód.
 Potłuczona i obita z oskórowanymi przednimi łapkami i strzaskanym nadgarstkiem nie rokowała dobrze. Dziś już wiemy, że będzie żyć. Przed nią bardzo długa droga nie dająca żadnej gwarancji pełnej sprawności.
 Jej niewidzące oczy i cały czas mimo ogromnego bólu merdający ogonek motywują nas do błagania o pomoc dla tego kochanego maleństwa.
 Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 


Aktualności


 • Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

  Elżbieta Fliszkiewicz

  20.12.18
  20.12.18

  Kiedy ROZI wydobrzała po operacji ortopedycznej , przyszedł czas na zabieg na oczach . ROZI była konsultowana okulistycznie 2 razy . Werdykt był jeden : ZAĆMA ! Jej ślepota była prawdopodobnie przyczyną tego , że wpadła pod samochód . 7 grudnia dr Garncarz zoperował 1 oko a do drugiego wstawił soczewkę . ROZI WIDZI NA OBA OCZY! !!! Normalnie funkcjonuje ! Jesteśmy szczęśliwi ! Dzisiaj zapłaciłam za fakturę . Kwota ponad 3100 zł ! W sumie jej leczenie kosztowało nas grubo ponad 5000 złotych . Mamy wiele bezdomnych psów i kotów pod opieką . Robimy co tylko się da , żeby pomóc jak największej liczbie zwierząt . Korzystamy z włas- nych komórek i samochodów, robimy zbiórki karmy , leczymy , sterylizujemy , ograniczamy wydatki do niezbędnych, żeby wszystko poszło dla czworonogów ale w tej chwili jesteśmy pod przysłowiową " ścianą". Jeśli nam nie pomożecie , musimy ograniczyć naszą działalność do takiej, która nie wymaga pieniędzy . Bardzo proszę : POMÓŻCIE NAM POMAG- GAĆ!!!!!

Komentarze


 • Natalia Seremak - awatar

  Natalia Seremak

  28.05.18
  28.05.18

  Mam nadzieję ze piesek szybko dojdzie do siebie 💓💓

  • Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

   Elżbieta Fliszkiewicz - Organizator zbiórki

   29.05.18
   29.05.18

   Kiedy rany się podgoją Rozi zostanie zoperowana , bo ma złamanie w nadgarstku . Umawiamy też wizytę u dr Balickiego w Lublinie w sprawia oczu, Zrobimy wszystko by uratować Rozi łapkę i choć jedno oczko. POzdrawiam i bardzo dziękuję .

1 575 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

Elżbieta Fliszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Bogna - awatar
Bogna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogna - awatar
Bogna
10
Nat Pierzchała - awatar
Nat Pierzchała
20
słyk - awatar
słyk
20
Bogna Balmas - awatar
Bogna Balmas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta Marczewska - awatar
Aneta Marczewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij