Zbiórka Fela i Szczeniaczki w potrzebie - miniaturka zdjęcia

Fela i Szczeniaczki w potrzebie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Fela i Szczeniaczki w potrzebie - zdjęcie główne

Fela i Szczeniaczki w potrzebie

180 zł  z 880 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Sunią Fela miała ciężkie życie.  Pani ją podrzuciła do znajomych i wyjechała. A sunią nie umiano się zająć.  Rodziła dzieci i zaraz po porodzie je zabijano. Jedna z wcześniej urodzonych jej dzieci żyje. Teraz sąsiedzi nas poinformowali o niedoli suni. Interwencja.  Szczenna, na "ostatnich nogach". W ciagu tygodnia zorganizowaliśmy Dom Tymczasowy. Pojechaliśmy. Odebraliśmy suczkę Felę i jej sześcioro tygodniowych szczeniąt. Oszczeniła się po naszej pierwszej interwencji. Tylko dzięki postraszeniu sankcjami szczenięta nie zostały żywcem zakopane.  Czekały na nas. Wizyta u weterynarza. Suka wycieńczona. Skóra i kości a tu dzieci trzeba karmić.  Odrobaczyliśmy, odpchliliśmy i zaszczepiliśmy Felę. Musieliśmy zakupić bardzo  dobrą karmę.  Bez tego ona nie da rady wykarmić dzieci. Szukamy domków dla mamy i szczeniąt.  Dwa szczeniaczki chyba znajdą domy. Na czas pobytu tej fajnej rodzinki potrzebujemy Państwa pomocy.  Proszę, pomóżmy wspólnie spokojnie przejść jej czas karmienia.  To jej pierwsze dzieci otoczone ludzką miłością.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Renata Sienkiewicz - awatar

  Renata Sienkiewicz

  25.04.2017
  25.04.2017

  Powodzenia!

  • Marlena Nalepka - awatar

   Marlena Nalepka - Organizator zbiórki

   26.04.2017
   26.04.2017

   Bardzo dziękuję za pomoc. Fela potrzebuje teraz specjalistycznej karmy. Cieszymy się, że już można ją kupić. :)

180 zł  z 880 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Katarzyna Kułak-Lauterowska - awatar
Katarzyna Kułak-Lauterowska
20
Małgorzata Karasińska - awatar
Małgorzata Karasińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata Sienkiewicz - awatar
Renata Sienkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Przemek Hościło - awatar
Przemek Hościło
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij