Zbiórka Pomoc dla Michała w szwajcarii - zdjęcie główne

Pomoc dla Michała w szwajcarii

0 zł  z 35 000 zł (Cel)
Ilona Rodak - awatar

Ilona Rodak

Organizator zbiórki

Czesc jestem tłumaczem języka niemieckiego Michała poznałam gdy pracował w pl i tynkował nam dom z zawodu jest budowlańcem , w jego życiu ułożyło się dość nieciekawie postanowił otworzyć swoją działalność i juz na pierwszej inwestycji został oszukany wziął kredyt na spłatę zobowiazań na hurtowni i nie poddawał się niestety los był przekorny po niedługim okresie sytuacja znów się powtórzyła żona odeszła mimo ze byli niedługo po ślubie a on postanowił wyjechać bo nie mógł pozwolić na to by jego zobowiązania stały się problemem jego syna Którego wiem jak Bardzo Kocha. 

Jego wyjściem na normalność była Szwajcaria i tu zaczyna się jego Tragedia, znalazł ofertę pracy pośrednik obiecywał regularność wypłat dobre zarobki wyjechał z dużą nadzieją na lepsze jutro po kilku dniach okazało się ze został Sprzedany Albańczykom jak wielu innych przed nim i kilkunastu po nim wiem bo Michał wiedział czym się zajmuję gdy sytuacja była jasna prosił mnie żebym podzwoniła po urzędach w szwajacarii o co w tym wszystkim chodzi z jego zatrudnieniem. okazało się dość ze jest nielegalnie na czarno to nie przysługują mu żadne świadczenia opieki zdrowotnej i prawnej. ale najciekawsze jest w tym wszystkim to ze on nie postanowił wrócić do domu w Polsce, z pomocą konsulatu RP w Bernie postanowił skonczyć ten proceder. 14 Kwietnia w Temi tarnowskiej gazecie będziemy mogli przeczytać w Artykule 

"-Oszukanych i wykorzystanych jest wielu,coś na ten temat można dowiedzieć się także w internecie.  Ale rzeczywiście mało kto chce o tymoficjalnie mówić, gdzieś z tym pójść. Po pierwsze, jeśli nie zna sięwystarczająco niemieckiego lub angielskiego, to mamy już pierwszą poważnątrudność. Po drugie, część tych ludzi jest zastraszana i zwyczajnie się boi. Jatakże obawiam się o swój los, ale powiedziałem sobie: dość tego, coś trzeba wkońcu zrobić, komuś otworzyć oczy. Niektórzy po doznanym niepowodzeniu wolą zopuszczoną głową wracać do kraju. Ja nie, ja będę walczył. I będę o tymopowiadał innym, żeby starali się unikać sytuacji, w jakiej się znalazłem.  "


Michał zalega z ratami i rachunkami Znalazł prace ale zanim wyjdzie na prosta odsetki go pogrążą pytałąm go dlaczego nie zjedzie nie pojedzie do niemiec austrii odpowiedział nie bo sprawa ucichnie. 

Nie wie też czy zjedzie na świeta z synem nie widział się już od grudnia a z rodziną od momentu jak sytuacja stałą się jasna Artur bo takie imie bedzie muprzypisane w Artykule najbardziej boi się nie tego ze coś mu się stanie ale tego ze Syn i rodzina moze go już nie zobaczyć.

0 zł  z 35 000 zł (Cel)
Ilona Rodak - awatar

Ilona Rodak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij