Zbiórka Wózek Hoggi -życie bez bólu - zdjęcie główne

Wózek Hoggi -życie bez bólu

16 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Ewelina Michalak - awatar

Ewelina Michalak

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewelina Michalak  od urodzenia choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe, które objawia się u mnie dużą spastycznością, przykurczami nóg, skoliozą, astygmatyzmem i innymi chorobami współistniejącymi. Jestem osobą nie chodzącą po stabilizacji całego kręgosłupa. Życie ze spastyką - (mimowolnymi silnymi skurczami mięśni całego ciała) jest trudne to ciągła walka z bólem. Napady spastyki przychodzą nagle niespodziewanie atakują wszystko co tylko się da! Ręce, nogi, brzuch a nawet jelita, tak jest codziennie o każdej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu. Ból bywa tak silny że nic nie pomaga: leki zmiana pozycji a nawet profesjonalna rehabilitacja. Ataki są samoistne codzienne wywołać je może każdy najdrobniejszy ruch, nierówność na chodniku a nawet zbyt niska temperatura otoczenia. Jednym ze sposobów na zmniejszenie i częstotliwość ataków jest profesjonalny specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny i rehabilitacja.  

Wózek inwalidzki, którego potrzebuje jest wózkiem wysoce specjalistycznym. Ma płynną regulację oparcia, siedziska, ustawienia kół, podnóżka i podłokietników czyli każdego elementu z którego się składa. To dla mnie bardzo ważne ponieważ dzięki temu dowolnie zmienię pozycje bez konieczności schodzenia z wózka zazwyczaj przenoszenie mnie z miejsca na miejsce to kolejna dawka bólu Tak jak wspominałam mam metalową stabilizację kręgosłupa około 30 śrub przykręconych do stelaża przymocowanego do miednicy dlatego potrzebuję dodatkowych akcesoriów takich jak specjalne siedzisko czy pelot podtrzymujących tułów. 

Koszt takiego wózka jest wysoki ponad 15 tys PLN Niestety nie jestem w stanie pokryć go z własnej kieszeni ponieważ nie pracuję samotnie wychowuje mnie mama. Wózek na który zbieram jest dla mnie szansą na życie bez bólu to nowa jakość życia, której dotąd nie miałam za każdą wpłatę nawet tę najmniejszą bardzo serdecznie dziękuję   

16 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Ewelina Michalak - awatar

Ewelina Michalak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij