Zbiórka Utrzymanie bezdomniaczków - zdjęcie główne

Utrzymanie bezdomniaczków

15 800 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 299 osób

Nie ma miesiąca, tygodnia, dnia czy godziny, w której Gosia tworząca dom tymczasowy, nie zajmowałaby się kociakami lub chociaż o nich nie myślała. Każda chwila podyktowana jest tym, ile trzeba zrobić, kto jeszcze czeka na pomoc, ile karmy zamówić, kiedy umówić się do weterynarza, kiedy pojechać na interwencję, kiedy łapać koty do kastracji...

Jeszcze w ostatni dzień sierpnia kotów pod opieką było 68. Na ten moment jest ich 80. Od maluchów po dorosłe i starsze koty.

Gosia jest jedna, dom jest jeden, a kotów sami już wiecie ile. 

Pomoc jaka jest teraz potrzebna goni poza skalę. Sama karma i żwirek to w tym momencie kosmos, jeśli chodzi o miesięczny wydatek. Jeśli macie kociaka łatwo Wam to przekalkulować mnożąc wydatek x80..

Prosimy o pomoc w każdej możliwej postaci. Czy to będzie symboliczne 1 zł, wysyłka karmy czy nawet regularna aktywność na naszych mediach społecznościowych, żeby zwiększać nasz zasięg.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, bez Was nie dalibyśmy rady.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Tanuki i Nami - awatar

  Tanuki i Nami

  19.09.2023
  19.09.2023

  ❤️

 • Monika g - awatar

  Monika g

  17.09.2023
  17.09.2023

  Dziekuje za Twoja pomoc i poswiecenie, Za twoje dobre serce.

 • Asia - awatar

  Asia

  17.09.2023
  17.09.2023

  Aniele dla wszystkich zwierzaków trzymaj sie ❤️❤️

 • Magda - awatar

  Magda

  15.09.2023
  15.09.2023

  Pani Malgosiu bardzo bardzo dziekuje Pani za to co Pani robi na co dzien. Ogromny szacunek dla Pani i Pani pracy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.2023
  05.09.2023

  Powodzenia, Pani Malgosiu! Jest Pani Aniołem dla tych kotków. Wyrazy szacunku.

15 800 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 299 osób

Wpłaty: 299

Anna - awatar
Anna
200
Anna - awatar
Anna
10
Mał Łuk - awatar
Mał Łuk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij