Zbiórka Wafelek z Karmelkiem - zdjęcie główne

Wafelek z Karmelkiem

1 129 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Braciszkowie mają około pół roku. Zmienili właśnie mleczaki na ząbki stałe. Trafili do nas z zaawansowaną infekcją górnych dróg oddechowych, gorączką i ropą cieknącą z czerwonych nosków. Lecz to się wyleczy. To, z czym raczej sobie nie poradzimy, a co martwi nas najbardziej, to ich niewidzące oczka. Kocięta mają liczne zrosty spojówek i trzeciej powieki z rogówką.  Gdy cokolwiek się poruszy lub zaszura, unoszą główki i nasłuchują. Jeszcze są przerażone, jeszcze mają temperaturę i zatkane wydzieliną noski.

Wafel i Karmel są dziećmi wolno żyjącej kotki. Ich mama i dwójka starszego rodzeństwa są zdrowe. Po kastracji i krótkiej obserwacji wracają do siebie, ponieważ są dzikie i przerażone bliskością człowieka. W miejscu, w którym żyją, będą miały zapewnioną karmę i schronienie. 

Wafel i Karmel zostają w fundacji.

Prosimy o pomoc.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  05.04.2019
  05.04.2019

  Zaawansowana infekcja górnych dróg oddechowych. Gorączka. Zaropiały nosek. Niewidzące oczka...

  Wafelek wracał do zdrowia znacznie wolniej od swojego braciszka. Gorzej reagował na leki. Był smutny, każdego dnia coraz bardziej... Chociaż miał mniej sił od Karmelka, łatwo nie poddał się panleukopenii. Jeszcze parę dni temu mieliśmy nadzieję, że wyjdzie z choroby. Że jest poprawa. Niestety. W brzuszku stwierdzono obecność płynu - prawdopodobnie cierpiał również na FIP.

  Karmelek szuka brata, miaucząc rozpaczliwie. Nie wie, nie rozumie co się stało. My, chociaż wiemy, również nie możemy zrozumieć...

  Maluszek jest już za Tęczowym Mostem. Śpi spokojnie, wolny od ziemskich trosk... A może cieszy się widokiem słońca i trawy - tych, których nie było mu dane oglądać za życia... Wafelku, gdziekolwiek jesteś, zawsze będziemy o Tobie pamiętać.

  Zdjęcie aktualizacji 29 222

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Luthi - awatar

  Luthi

  15.03.2019
  15.03.2019

  Siły, zdrowia i miłości :)

1 129 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zuzia Hetman - awatar
Zuzia Hetman
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Jakub Walczak - awatar
Jakub Walczak
8
Ewa Potapow - awatar
Ewa Potapow
20
Alina - awatar
Alina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia oddaje Karolinie i Mateuszowi "Za piwo i transport" ;) - awatar
Kasia oddaje Karolinie i Mateuszowi "Za piwo i transport" ;)
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij