Zbiórka Wafelek z Karmelkiem - zdjęcie główne

Wafelek z Karmelkiem

1 129 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Braciszkowie mają około pół roku. Zmienili właśnie mleczaki na ząbki stałe. Trafili do nas z zaawansowaną infekcją górnych dróg oddechowych, gorączką i ropą cieknącą z czerwonych nosków. Lecz to się wyleczy. To, z czym raczej sobie nie poradzimy, a co martwi nas najbardziej, to ich niewidzące oczka. Kocięta mają liczne zrosty spojówek i trzeciej powieki z rogówką.  Gdy cokolwiek się poruszy lub zaszura, unoszą główki i nasłuchują. Jeszcze są przerażone, jeszcze mają temperaturę i zatkane wydzieliną noski.

Wafel i Karmel są dziećmi wolno żyjącej kotki. Ich mama i dwójka starszego rodzeństwa są zdrowe. Po kastracji i krótkiej obserwacji wracają do siebie, ponieważ są dzikie i przerażone bliskością człowieka. W miejscu, w którym żyją, będą miały zapewnioną karmę i schronienie. 

Wafel i Karmel zostają w fundacji.

Prosimy o pomoc.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  05.04.19
  05.04.19

  Zaawansowana infekcja górnych dróg oddechowych. Gorączka. Zaropiały nosek. Niewidzące oczka... Wafelek wracał do zdrowia znacznie wolniej od swojego braciszka. Gorzej reagował na leki. Był smutny, każdego dnia coraz bardziej... Chociaż miał mniej sił od Karmelka, łatwo nie poddał się panleukopenii. Jeszcze parę dni temu mieliśmy nadzieję, że wyjdzie z choroby. Że jest poprawa. Niestety. W brzuszku stwierdzono obecność płynu - prawdopodobnie cierpiał również na FIP. Karmelek szuka brata, miaucząc rozpaczliwie. Nie wie, nie rozumie co się stało. My, chociaż wiemy, również nie możemy zrozumieć... Maluszek jest już za Tęczowym Mostem. Śpi spokojnie, wolny od ziemskich trosk... A może cieszy się widokiem słońca i trawy - tych, których nie było mu dane oglądać za życia... Wafelku, gdziekolwiek jesteś, zawsze będziemy o Tobie pamiętać.

  Zdjęcie aktualizacji 29 222

Komentarze


 • Luthi - awatar

  Luthi

  15.03.19
  15.03.19

  Siły, zdrowia i miłości :)

1 129 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zuzia Hetman - awatar
Zuzia Hetman
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Jakub Walczak - awatar
Jakub Walczak
8
Ewa Potapow - awatar
Ewa Potapow
20
Alina - awatar
Alina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia oddaje Karolinie i Mateuszowi "Za piwo i transport" ;) - awatar
Kasia oddaje Karolinie i Mateuszowi "Za piwo i transport" ;)
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij