Zbiórka Walka o firmę i o przetrwanie - zdjęcie główne

Walka o firmę i o przetrwanie

171 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Łukasz Anioł - awatar

Łukasz Anioł

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa w zasadzie już z prośbą z blaganiem o pomoc i wsparcie chociaż uważam że nie powinno mnie tutaj być ponieważ na szczęście jestem zdrowy A wiem że dużo ludzi którzy zwracają się o pomoc prosza głównie na leczenie bo liczy się walka o czyjeś życie

Tutaj ja teraz proszę by spokojnie przetrwać i ocalić moje życie. Bym do końca nie zwariował nie oszalał i się nie wykończył zdrowotnie. Chce i mam dla kogo oraz po co żyć. 

Transport to wymagający sport a jak się połączy transport z leasingami a później coś idzie nie tak bo leasingi ludzie chętnie dają chętnie biorą potem do Ciebie wydzwaniaja jak się spóźnisz a na koniec już się z windykacja pojawiają.

Jestem już człowiekiem doprowadzonym do granic ostateczności któremu za chwile pęknie serce że nie sprostał nie poddolal a walczę o przetrwanie dla siebie dla swojej rodziny dla swoich dzieci dla swojej partnerki dla pracowników dla ludzi. Prowadze firme transportowa to tez jest wyzwanie i walka z wiatrakami. Niestety za swoją naiwność i latwowiernosc teraz ja walczę o przetrwanie o byt o miejsca pracy o pracowników. Dlatego mój apel tutaj. Jak ktoś miał problem zwracał się do mnie. Jak moglem jak potrafilem to pomoglem. Teraz ja mam problem i czuje sie zestresowany zażenowany zaklopotany moja sytuacja oraz prosba o pomoc. Stres PRÓBUJE MNIE zjeść każdego dnia wypalenie wymeczenie i co chwilę nieustanna walka o przetrwanie. Nie chce się poddać nie chce upaść wielu chciało by mojego końca mnie już serce pęka stres mnie paraliżuje A ja chce tylko czasu by przetrwać z leasingami z urzędami. A chce pracowac dawac prace i prosperowac. Stąd też moj apel. Proszę o pomoc ponieważ chciałbym już odzyskać spokój przespac spokojnie noc i nie bać się kolejnego dnia. Każdy we mnie wali i strzela tak że już jestem jeden zdziczaly kłębek nerwów. A naprawdę chce przetrwać wyprowadzić firmę na prostą i żyć. Jutro moja firma ma 8 lat...różnie bywało ale tak ciężko i źle nie miałem jeszcze nigdy. A jestem uparty wytrwaly duzo przezylem i dlatego nie zamierzam sie podawać. Dzisiaj dostałem swoją lekcję i nauczylem sie podchodzić z zimna głową do biznesu i już wiem że w biznesie ciężko o przyjaźnie większość jest jak ma być wspólny biznes i interes jak jesteś potrzebny. Jak kura przestanie znosić złote jaja to jest zbędna. Tylko że ja jeszcze mogę wiele dac i ofiarować dlatego proszę o pomoc bym mógł złapać oddech bym nie padł na zawał udar i wylew. Przepraszam że tak pisze...to czuje w sobie. Z góry dziękuję za okazaną pomoc. Nie chce się poddać nie poddam się ale siedzę walę głową w mur myślę jak wybrnąć  z tej sytuacji dlatego tutaj proszę Państwa o pomoc. Wierzę że uda się triumfowac. Kiedyś ja komuś pomogłem ale bezinteresownie dlatego też kiepsko brzmi pisać że może teraz ktoś pomoże mnie. Dziękuję za uwagę oraz wszelką okazaną pomoc i wsparcie. 

Z wyrazami szacunku

Łukasz Anioł 

171 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Łukasz Anioł - awatar

Łukasz Anioł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij