Zbiórka Walczymy o Joanne - zdjęcie główne

Walczymy o Joanne

56 069 zł  z 56 000 zł (Cel)
Wpłaciło 976 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Joanna to 37 letnia cudowna żona i kochająca mama dwóch córek – 14 letniej Wiktorii oraz 4 miesięcznej Emilki. Miła, sympatyczna, koleżeńska, zawsze skorado pomocy. Dzisiaj sama potrzebuje wsparcia by móc wrócić do rodziny.

Dnia 10.06.2021 została zabrana do szpitala zpowodu pęknięcia tętniaka. Po prawie 2 tygodniowej śpiączce udało się wybudzić Asie. Obecnie zmaga się ona z niedowładem lewej strony ciała oraz z rurką tracheostomijną.  

Joasia wymaga obecnie intensywnej rehabilitacji. Koszt miesięcznej prywatnej rehabilitacji w ośrodku to około 15 000 zł. Zbiórkę zaczynamy na razie od 30 000 zł (dwóch miesięcy).

Zwiększamy kwotę zbiórki dla Asi. O kolejny miesiąc rehabilitacji.
Z całego serca dziękujemy za dotychczasową pomoc.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.2022
  19.01.2022

  pomagam.pl/walczymy_o_joanne

 • RenataKapłan licytacja książka - awatar

  RenataKapłan licytacja książka

  14.01.2022
  14.01.2022

 • Renata Kapłan licytacja - awatar

  Renata Kapłan licytacja

  17.08.2021
  17.08.2021

 • Barbara Góra - awatar

  Barbara Góra

  16.08.2021
  16.08.2021

  Licytacja książki

 • Izabela Kijowska - awatar

  Izabela Kijowska

  15.08.2021
  15.08.2021

  Przelew za książkę "Rewolucja Maryi"

56 069 zł  z 56 000 zł (Cel)
Wpłaciło 976 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 976

Aga Filek puzzle 160 - awatar
Aga Filek puzzle 160
10
Aga Filek- licytacja zazdrostka - awatar
Aga Filek- licytacja zazdrostka
10
Alicja Pietrucha - awatar
Alicja Pietrucha
20
Zarzecka - awatar
Zarzecka
5
Marta Mądry-Wolak - awatar
Marta Mądry-Wolak
10
Aleksandra Dryzner - awatar
Aleksandra Dryzner
5
Bucki Skawek za fanty - awatar
Bucki Skawek za fanty
41
Justyna NK - awatar
Justyna NK
5
Ewelina Tuchowska9 - awatar
Ewelina Tuchowska9
5
Izabela Kijowska - awatar
Izabela Kijowska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij